Wpis z mikrobloga

nadrobiłem ostatni wysryw i można z pełną świadomością stwierdzić, że mamy do czynienia ze szkodliwym idiotą, kanał ma potężne zasięgi i nawet jak 10-ciu widzów pójdzie jego drogą to ten debil ma szkodliwy wpływ a jak oglądają go 10-15 latkowie to już całkiem - dziecko co Ty robisz? robię głodóweczkę jak Pan Marcin z jutuba

krzyż go boli, bóle mięśniowo - stawowe? teraz tylko czekać jak będzie szukać potasu i magnesu na skurcze albo elektrolitów bo się dzban odwodni, w dodatku nawadnianie wodą gazowaną pustych jelit - no wspaniale, wspaniale Marcinku (kupna gazowana? czyżby się gazowanie domowe znudziło?)

jaki to efekt głodówki miał być mi przypomnijcie bo na pewno nie efekt jojo - aha no tak oczyszczanie kubków smakowych aby dzień później znów walić alko, tani alko, energole, tanie energole, fast foody - ale i tym razem błysnąłeś i kupiłeś jakieś gówna bo uważasz, że one twój żołądek wprowadzą w nową )starą) rzeczywistość

chcesz sobie debilu zrobić prawdziwy detoks to zacznij od picia świeżych soków przez 4-5 dni, warzywa i owoce wydalą szkodliwe substancje, przecież wydajesz masę kasy na niepotrzebne gówno więc jak Ci dziennie na świeże soki ubędzie 60 zł to nic się nie stanie, w dodatku masz możliwości bo na pewno w Kielcach ktoś dostarcza świeże soki, nie wspomnę już o zdrowym cateringu tylko po takim czymś już nie jest wskazane tankowanie 2-3 energoli dziennie i gównohamburgerów z mikrofali ale czego ja wymagam, druszalki stale mówiły o atlasie i na początku roku wielkie ćwiczenia i na tym się skończyło (epidemia to i swoją siłownie na strychu zamknąłeś)

oczywiście nie dajmy się manipulować i jak coś podżera regularnie to i tak uważam, że te informacje o głodówkach są szkodliwe dla nieświadomych jego widzów, za młodego można sobie #!$%@?ć cały organizm na całe życie po takim czymś, siostra mojej znajomej też takie głodówki robiła bo czuła się grubsza a teraz się zmaga z chorobą jelitową i układu pokarmowego

#mocnyvlog
  • 6
@astri: przejrzałam komentarze pod jego detoxowymi odcinkami i 90% z nich to ostra jazda po głupocie Marcina, ale znalazły się i takie, że ktoś "robi głodówkę z nim". Więc kielecka kula faktycznie szkodzi zdrowiu.
@mprzemo: też ale sam mam chorobę stawów i biorę lek który wypłukuje potas i muszę uzupełniać bo pojawiają się skurcze mięśni, ten debil myśli, że napije się wody i uzupełni braki elektrolitów, parodia