Wpis z mikrobloga

  • 148
#rozdajo #konkurs #pizza

Siemanko,

Mój dobry kumpel prawie rok temu złapał zajawkę na tworzenie ręcznie biżuterii miedzianej (takiej jak na zdjęciu) i często po pracy się tym zajmuje. Tworzy mozolnie profil na instagramie i z okazji ostatniego konkursu postanowiłem mu pomóc i trochę rozkręcić biznes wśród wykopowych świrów.

Do rzeczy:

na instagramie www.instagram.com/aligaturaart jest konkurs, w którym można wygrać wisiorek. Zasady są mega proste bo wystarczy zaobserwowac , udostępnić i napisać komentarz

A ja żeby ten konkurs rozreklamowac wśród wykopowiczów , oferuje pizze do 50 zł z pizza portal albo z innego portalu co można zapłacić online.

Wystarczy zaplusowac ten wpis (zielonki dupka cicho), i jutro o 15 wylosuje osobe przez mirkorandom której opłace jedzonko.
kurak2301 - #rozdajo #konkurs #pizza


Siemanko, 

Mój dobry kumpel prawie rok temu z...

źródło: comment_1599806667ApKRzmAApiszRpYVspQOdI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kurak2301: Tzn fajna sprawa i super że chcesz pomóc kumplowi. Plusik, jak wypadnie na mnie w losowaniu to kodzik oddaj komuś innemu.

Tak pytam, bo coś mi się wydaje że powoduje i m.in. dlatego biżuteria miedziana nie jest zbyt popularna. Jeśli tak jest faktycznie to może lepiej żeby kumpel o tym wspomniał przy sprzedaży :)
  • Odpowiedz
@venividi: Coś mi świta, że na zielono. Ale w przypadku długotrwałego noszenia, np pierścionki niezdejmowane przez tygodnie. Wisiorek nie ma prawa zabarwić skóry. Osobiście nosiłabym taki na rzemyku.
  • Odpowiedz