Wpis z mikrobloga

@Chlebek_Pyszny tak, w latach 00 nagrywałeś na kasety piosenki z radia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Co ty farmazonisz? W 1996 za grubą kasę kupiłem sobie wm-ex116 i katowałem kasety, dzieciak 8 lat młodszy w moim wieku (2004r) dostał VAIO z 40GB dyskiem. To była przepaść. Technologia lat 90 i 00 to chyba
  • Odpowiedz
@sinusik: Trochę gadanie " kiedyś to było " ale gdy słyszę iż obecnie nie można zostawić 7 letniego dziecka samego na godzinę, bo na pewno zrobi sobie krzywdę, to zastanawiam się czy nie hodujemy przypadkiem ameb pozbawionych instynktu samozachowawczego.
  • Odpowiedz
  • 1
z reguły nie lubię takich wysrywów, ale trzeba obiektywnie stwierdzić, że ludzie z tamtych lat są jednak bardziej życiowi a ich przyjaźnie trwają do dzisiaj


@kilogruzu Chyba, że #!$%@? nie żyją bo #!$%@? się bez pasów.

Typowe boomerstwo jest typowe.
  • Odpowiedz
@kilogruzu:

że ludzie z tamtych lat są jednak bardziej życiowi a ich przyjaźnie trwają do dzisiaj


ale skąd możesz wiedzieć jak długo będą trwały przyjaźnie współczesnych dzieci? XDD co za wysryw
  • Odpowiedz
@sinusik ok boomer. Urodziłem się w 86'. Mój syn ma 6 lat i bawi się prawie codziennie na dworzu z innymi gowniakami z osiedla. Uwielbiam takie wysrywy
  • Odpowiedz
gdy słyszę iż obecnie nie można zostawić 7 letniego dziecka samego na godzinę, bo na pewno zrobi sobie krzywdę, to zastanawiam się czy nie hodujemy przypadkiem ameb pozbawionych instynktu samozachowawczego.


@Jarasznikos: wszystko zależy od opiekunów/rodziców. Miałem w latach 90 te 6-16 lat i rodzice zostawiali mnie pod opieką jednych dziadków w roku szkolnym a na wakacje wyjeżdżałem do drugich.

Ci pierwsi kazali nam z rodzeństwem siedzieć w domu, nawet na
  • Odpowiedz
Chyba, że #!$%@? nie żyją bo #!$%@? się bez pasów.


@Tarec: dla ciebie mam pasy na bluetooth, Tomasz Hajto potrącił babę na pasach

ale skąd możesz wiedzieć jak długo będą trwały przyjaźnie współczesnych dzieci? XDD co za wysryw


@mmenelica: chociażby stąd, że kierunek który obrał obecnie świat, przewiduje człowieka jako nastawioną na konsumpcję, bezmyślną istotę, dla której głębsze relacje międzyludzkie są niepotrzebnym balastem odciągającym go od pracy i
  • Odpowiedz
powiedzieli ludzie każdej generacji


@pablo397: Tendencja jest oczywista. Czuję że mógłbym nie poradzić sobie tak dobrze jak mój dziadek ze zsyłką na Sybir, walkch z Niemcami, czy prowadzeniem gospodarstwa.
  • Odpowiedz
w latach dwutysięcznych grałeś na c64 i słuchałeś nuty z kaset?


@szuineg: C64 w 2000 to staroć od paru lat, ale w dwutysięcznych walkmany i kasety były bardzo popularne. Discman mało się przyjął.
  • Odpowiedz