Wpis z mikrobloga

Co na pierwszy rok - pokój w mieszkaniu z randomami czy akademik z randomami? Introwertyk mocno ale jak kogoś poznam to jest całkiem spoko. Co byście wybrali i dlaczego?


#studbaza #studia
  • 13
@Lutonn: akademik jest na tyle dobry, że poznajesz ludzi, którzy mieszkają z toba w ,,bloku''. Nietsety wspólna kuchnia na kilka pokoi, hałas, malo miejsca jak dla mnie dyskredytuje akademik. Mieszkałem rok z gościem wdwójce i wole dopłacić i mieć pokój jednoosobowy- zaprosić dupeczkę,mieć kuchnie na tam założmy 4 osoby, tak jakby swoje mieszkanie ale z innymi studentami ;p
@Lutonn akademik. Ze względu na doświadczenia z internatu, mimo że czasem #!$%@?ł to jednak pomógł uniknąć aspołeczności i poznać zajebistych ludzi nawet będąc introwertykiem
@Lutonn: mieszkanie studenckie-stancja jest dobrym wyborem, jeśli chcesz wiecej prywaty, nie tak dużo imprez i po prostu swoje mieszkanie. Ja mieszkałem z dwoma dziewczynami i było super, chodziłem do nich czesto do pokoju, ogladalismy filmy, robiliśmy zarcie i sprzątaliśmy. W aka też chodziłem do ludzi po pokojach,ale wszystkie wygladały tak samo, a jak chciałem dupeczkę ogarnąc to musiałem ziomka poprosić aby wyszedł.. plus że akademik zamyka się o 22 ( u
@Lutonn: zalezy jakie meiszkanie. Ja od 3lat mieszkam w mieszkaniu 3 pokojowym- dwie jedynki i jedna dwuosobowa. Jeden normalny, drugi na poczatku był normalny ale robił imprezy czesto u siebie, jak powiedziałem że dzisiaj u mnie impreza to on móiw że on ju zaporisł do nas swoich ziomków i były dwie imprezy gdzie my sie znienawidzliśmy. Przeprowadziłem się do spokojniejszego ziomka, ale miałem ukrainców którzy za siana spiewai i nie sprzątali
@Lutonn: na poczatku owszem, ale chcieliśmy zrobić impreze jako fizjo i nie lubliśmy ratowników :) oni byli tacy oooo #!$%@? pijemy w #!$%@? d awajcie, a my chcieliśmy jako znajomi spotkać się i pogada