Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100: XD
w niedzielę rano po weselu spałam poza domem. Rano pies chciał na spacer, więc założyłam, co znalazłam (koszulkę i spodenki niebieskiego, najbrzydsze chyba jakie były XD) i wyszłam. Po ulicy szła kobieta z wózkiem i jak mnie zobaczyła to przyśpieszyła kroku jakby uciekać chciała XD Bardzo mnie to rozbawiło, w szczególności że i ja i pies wyglądamy bardzo groźnie
@pottymouth: to nie jest żadna wiejska mentalność tylko świadomość tego, jak funkcjonuną i zachowują się normalni ludzie i co można zyskać wyglądając schludnie. No ale patusy to i po 50 roku życia będą zapierdlać w bluzach z kapturem bo "#!$%@? mnie obchodzi co se inni pomyślą".
@agaciksa: Co to znaczy, że wyglądasz groźnie?:) Jesteś wysoka, przypakowana czy może masz taką minę?:) Chyba, że to pies, bo ja miałem kiedyś tak dużego psa, że ja niepozorny nastolatek odstraszałem ;)
@maxwol: źle zrozumiałeś. Ja mam 165 cm wzrostu, a mój pies waży 4 kg. Oboje jesteśmy właśnie bardzo „groźni”. Pojęcia nie mam czemu ona zaczęła uciekać, ale ewidentnie na mój widok, nie wiem, może psów się bała, może wirusa albo po prostu nie chciała uniknąć tego że pies zacznie się drzeć i jej dziecko obudzi. Tak więc śmieszkuję, że przez wygląd lumpa XD