Wpis z mikrobloga

@Nowy_Johny737: to nie heheszki :( pamiętam, że do szkoły to miałem akurat autobus z wioski jakoś o 7:30, więc w szkole bylem o 7:40, ale za to powrót to był tylko jeden autobus na dzien, jakoś po 14, jak mialem mniej lekcji albo więcej to do wyboru chodzenie 2,5km na pociąg albo autostopem, wybór prosty - autostop :P i tak prawie dzień w dzień, gorzej jak nikt sie nie zatrzymywał i
@ig3r: autobus nie jezdzi 90km/h... (plus jeden przystanek na innej wiosce po drodze)

Co tu jest nie do zrozumienia? lol
Przeciez w takich busach nie ma czytnika biletów tylko jak ktos nie mial miesiecznego to kupowal notmalnie bilet za gotowkę u kierowcy co też wplywa na czas ogólny dojazdu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nowy_Johny737: ja w technikum miałem gorzej, bo by przycebulić na miesięcznym, to jeździłem ze starym i codziennie byłem #!$%@? o 6:50 na miejscu. W czwartki miałem #!$%@? na 10.45 i 4 godziny na lekcje czekałem.
@Logan00: No to o tym mówią autobus robiący trase w 10 minut z przystankami(czy tam jednym przystankiem po tym jak wsiadłeś) to chyba bardziej sie opłacało wracać na piechote jak autobusu nie było.