Wpis z mikrobloga

Napisałem skargę na papierze, awizo już czeka w portfelu. O 8 otwierają ten burdel zwany pocztą polską
Już mam dosyć tego śmiecia listonosza, który szasta tylko awizami. Gnój nawet nie potrafi użyć domofonu, nie wspominając o wejściu z buta na 2 piętro.
#przegryw
  • 30
  • Odpowiedz
@welin: jak mało płacą, a więc listonoszy w związku z tym jest zbyt mało, to nie mają czasu wykonywać swoich obowiązków właściwie. Nie mają czasu włazić na 2 piętro po prostu. Teraz chwytasz?
  • Odpowiedz
@RudaBrona: a myślałam, że do tego, kto się nie wywiązuje z usługi. Koleś ma skargę złożyć na zarząd Poczty Polskiej, że jej pracownik nie wywiązuje się ze swojej pracy? Gdzie? A może niech do państwa napisze skargę od razu, że listonosze za mało zarabiają?
  • Odpowiedz
@RudaBrona: co Ty bredzisz, jeżeli nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem wpisu to naprawdę współczuj sobie dalej tej grupie zawodowej, bo wróżę Ci budowlankę w maksie.
Co to w ogole za pierdzielenie, że jaka płaca taka praca. W takim razie 70% zarabiających max 2k netto powinno sobie ucinać drzemki w pracy, bo przecież to poniżej średniej krajowej. Jeżeli podpisujesz umowę to do czegoś się zobowiązujesz przed pracodawcą. Wyjaśnić do czego? Do wywiązywania
  • Odpowiedz
@RudaBrona: i wcale nie niewinnych ludzi. Ten chłop robi to z lenistwa, bo często o 12 już kończy cały swój "obchód" szanowny pan gadzina
Pragnę też nadmienić, że to nie pierwszy raz. Nawet nie pierwszy w tym miesiącu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Uokboy: jesteś upośledzony? Nie jestem listonoszem, ale rozumiem problem. Listonosze od lat mają powiększane rewiry i skutek jest jaki jest. Nie mają jak wypełniać swoich obowiązków rzetelnie bo się nie rozdwoją.
Wspaniały poziom dyskusji reprezentujesz, nie ma co. Fajne fantazje snujesz, skąd wiesz kiedy kończy obchód listonosz?
  • Odpowiedz
Nie kumam. Kurierzy w firmach prywatnych jakoś dają rade i nawet potrafią dac info w jakich godzinach sie ich spodziewać. Co? Praca listonosza az tak sie różni od ich pracy?
  • Odpowiedz