Wpis z mikrobloga

Ujawnili już czy zlikwidują golda? Na początku roku były przecieki, że mają zostawić tylko #gamepass
Jeszcze tydzień temu myślałem, że #xbox nie ma szans z #ps5 po dzisiejszym dniu stawiam na 60% rynku dla Microsoftu
Obstawiałem już kiedyś że #cyberpunk2077 będzie czasowym ekslusiwem na nową generacje (będzie dostępny na wszystkich platformach #pc #xboxone #ps4 i #xboxseries oprócz #ps5 na którym pojawi się kilka miesięcy później) pewnie ogłoszą to na dniach.
  • 16
@Tejski: Microsoft dosłownie dwa miesiace temu zdementowal plotke o likwidacji golda, nie wiem dlaczego mieliby sami sobie zaprzeczac. Za to najbardziej prawdopodobny bedzie darmowy multiplayer dla gier F2P tak jak to jest teraz na ps4 i bedzie na ps5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stormkiss: Płacisz 120zl/miesiąc za XSS lub 160zl za XSX i masz...

- Najmocniejszą konsole nowej generacji.
- Gamepass Ultimate
- Gold
- xCloud (odpalanie wszystkich gier z Xbox poprzez streaming na telefonie lub tablecie)
- EA Access

Mam wrażenie że Microsoft dodaje konsole nowej generacji do paczki czipsów xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@stormkiss: ziomek ale One X I Game Pass powstały 4 lata po zabetonowaniu rynku PS czwórką. Na starcie już przegrali, stąd ta różnica. Game Passa subuje aktualnie 10 000 000 graczy, a pewnie za rok się podwoi, jak chińczyku dobiorą się do xCloud. Ok, EA Access ma kupy, tak samo jak Game Pass - może 40% gier. Battlefield, Mass Effect, niektóre NFSy, Battlefront to nie są kupy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stormkiss: Kolejny xD I co mieli niby kiedyś?

I tak jak @PieceOfShit: pisze. Xbox dał dupy na start. Potem było już za późno aby to naprawić. Teraz zaorali PS.

Exy? No 10-15 Exów w 8 lat... Wow. Z tego jakieś 7 dobrych. A i tak większość gra głównie multi ala Apex, COD, Fortnite... Lepiej kupić coś droższego i słabszego dla kilku gier które można ograć po kilku latach kupując jak
ziomek ale One X I Game Pass powstały 4 lata po zabetonowaniu rynku PS czwórką


@PieceOfShit: Ale w sumie co to ma do rzeczy? One X był mocniejszy niż PS4 Pro ale rok rocznie i tak więcej schodziło PS-czwórek - wśród świeżych nabywców, więc nie ma mowy o żadnym betonie.