Wpis z mikrobloga

b=0.9375‬

normalnie b=a, no chyba, że w a chodzi o dokładnie jedno pytanie

to wtedy a=0.25


@Nizarlak_Horoszczanski: Co? No chyba nie.

Prawdopodobieństwo tego, że odpowie na co najmniej jedno pytanie wynosi 1 - prawdopodobieństwo na to, że nie odpowie na żadne. Czyli 1 - 0.75^4 = 0.684
b=0.9375‬

normalnie b=a, no chyba, że w a chodzi o dokładnie jedno pytanie

to wtedy a=0.25

@Nizarlak_Horoszczanski: Co? No chyba nie.


Prawdopodobieństwo tego, że odpowie na co najmniej jedno pytanie wynosi 1 - prawdopodobieństwo na to, że nie odpowie na żadne. Czyli 1 - 0.75^4 = 0.684

+: v-tec


@Iperyt: @v-tec: jesteście z jakiejś szkoły specjalnej dla dżentelmenów z syndromem dałna?! rzućcie* sobie Panowie 84 razy monetą (21x4) zobaczymy
zućcie sobie Panowie 84 razy monetą (21x4) zobaczymy czy w ponad siedmiu przypadkach uzyskacie same reszki ..


@Nizarlak_Horoszczanski: Po pierwsze to nie obrażaj. Po drugie ogarnij się i zdefiniuj swój przykład dokładniej, bo nie wiem o co Ci chodzi. Ty zapewne też nie.
Po pierwsze to nie obrażaj


@Iperyt: nie mogę wpłynąć na to, że Ty poczujesz się obrażony - takie proste sprawy powinny Ci być jasne, o ile nie spełniasz kryteriów o szkole specjalnej.. /obrażenie się nie jest emocja wywołaną przez obrażającego(faktycznie czy nie), ale przez obrażonego (w Twojej głowie się Twoje emocje wykluwają, więc to Ty je tworzysz, a nie ja.
po drugie, to że moją intencją nie jest obrażenie Was -