Wpis z mikrobloga

Dobry fryzjer/barber męski we Wro. Lokalizacja bez znaczenia. Taki żebym mógł się na piątej umówić i taki w którym można sobie wybrać fryzurę jaka chce. Ostatnio byłem za Koroną u Barbera i niby spoko ale nie do końca. Mówiłem mu jedna istotna rzecz jaka chce i jej nie wykonał przez co cała wizytę skreślam i raczej nie wrócę.
#przegryw #fryzjer #wroclaw #wlosy #wlosyboners dla zasięgu #pytanie #barber
  • 20
  • Odpowiedz
@Flasher: dalej strzyga na jedno kopyto ale mają luźne podejście do klienta? Czy w końcu coś się u nich poprawiło?

Ja polecam Wirtuoz Barber Shop na bulwarze Dedala.
  • Odpowiedz
@ghoulas: maja ta jedna swoja glowna fryzure dla ludzi, ktorzy nie maja koncepcji, zatem troche tak ;) nadal. Ale jak ktoś chce inaczej to daja rade. Wygrali nawet jakies konkursy w zeszlym roku.
  • Odpowiedz
@xxdakee: Ananas i ich brak poszanowania dla sytuacji epidemicznej?Brak maseczek brak płynów, głośna krytyka tego wszystkiego itp. Wieczne spóźnianie się bez słowa przeprosin, podnoszenie cen i "luźna" atmosfera czyli bluzgi na cały zakład. Dzięki ale każdy szanujący się klient będzie ich omijał szerokim łukiem. Od siebie polecam rudobrody barbershop, super miejsce, bardzo dobry kontakt z klientem i najwyższy poziom dbania o higienę.
  • Odpowiedz