Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować i pogratulować naszemu rządowi, który tak pewnie manifestował, że #koronawirus już nie ma i że szkoły, które są największym skupiskiem ludzi, można bezpiecznie otwierać, że moja mama, która jest nauczycielką, na drugi dzień od rozpoczęcia roku szkolnego dostała gorączki, po niej kolejne osoby, wczoraj okazało się że jedna nauczycielka chodziła do szkoły z koronawirusem, a dzisiaj już 15 osób ze szkoły ma wynik pozytywny.

Nie wiem jak Wy, ja czuję się bezpiecznie pod wodzą PiSu!

#covid19 #szkola
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JEST-SUPER znowu to wina nauczycieli, za każdym razem jak słyszę o koronawirusie w szkołach to pacjentem zero jest jakiś nauczyciel. Skrajnie nieodpowiedzialni ludzie i skrajnie roszczeniowi. Ale to przecież wina rządu, że w oświacie pracują nieudacznicy.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Równie dobrze mogła się przeziębić, albo złapać grype, albo zarazić się w szkole ospą czy wszawicą. Najlepiej wszystkich zamknąć i trzymać pod kloszem, bo na świecie istnieją choroby xD.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Kiedyś do szkoły trzeba było chodzić mimo gorączki, kaszlu i kataru, a teraz kichnięcie i do domu. To nie jest aż taka groźna choroba, aby cały świat zamykać w domu.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: ty tak serio?? Kto będzie opiekował się dziećmi w podstawówce?
Po drugie widziałeś jakie są różnice efektów kształcenia zdalnego i stacjonarnego?
Ale oczywiście, zamknijmy wszystkie 30k szkół bo w 1 na 100 będzie ognisko i ktoś się przeziębi. A small price to pay for siedzenie w domu przez kolejne pół roku.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: o nie, ktoś musi iść do pracy xD ci nauczyciele to są strasznie pokrzywdzeni, muszą pracować podczas gdy cała reszta świata w sumie też musi pracować xD
Ale rozumiem że musi być to ogromny szok dla organizmu jak nagle po 6miesiacach nicnierobienia z okazjonalnym wysłaniem marnej jakości prezentacji nagle trzeba pracować 20h w tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Jakie zdalne nauczanie w klasach 1 - 3, które ograniczało się do wskazania które strony w podręczniku dziecko ma zrobić? Co mają zrobić rodzice pracujący?
Choroby były i będą, teraz mamy dużo więcej danych na temat COVID niż w marcu i nie ma powodu do zamknięcia dzieciaków na kolejne pół roku w domu.
  • Odpowiedz