Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/51970603

Wcale nie jest dziwne, że nie można znaleźć nikogo porządnego będąc takim roszczeniowym #rozowepaski

Problem, że chłop chciał za siebie zapłacić, tak został wychowany, podobnie jak i ja, jeśli ja zapraszam to ja płacę, jeśli wspólne wyjście to ewentualnie do podziału, tak samo jak mnie wychowali, że to ja noszę zakupy a kobieta nie musi dźwigać i normalne różowe nigdy nie miały z tym problemu.

Naśmiewanie się z podróży po Polsce, bo wszystko co nie jest wyjazdem nad morze żeby narobić zdjęć na insta już nie jest podróżą?
Uwielbiam polskie krajobrazy, ogromną przyjemność daje mi jazda samochodem i zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce których jest ogrom, ale nie wyjeżdżam z kraju więc nie jest to już podróż, mimo, że jadę przez całą Polskę.

Hobby podróże Netflix i siłownia, takie same jak 90% różowych szczycących się tym, ale tu jest to problemem.

Potem jest problem jak się wymaga żeby chłop robił fikołki bo nie jest wystarczająco dobry

#zwiazki #randki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka
  • 2
  • Odpowiedz