Wpis z mikrobloga

Jestem na średnio-zaawansowanym poziomie programowania, nie chodzi mi o naukę programowania, a bardziej o to, żeby ćwiczyć to co umiem i czym chcę się zajmować, a nie latać z lutownicą
  • Odpowiedz
@xvcuz: informatyka techniczna, to zwykła informatyka - programowanie, sieci itp tylko zmienili nazwę.
Kiedyś na wszystkich(3)wydziałach była po prostu 'informatyka' a po reformie edukacji byli zmuszeni do zmiany nazwy (rok czy tam 2 temu), bo nie może być takich samych kierunków na kilku wydziałach. Więc zmiana jest tylko w nazwie a program pozostał ten sam. No ogólnie, na w4 infa to najlepszy kierunek, tylko przez te #!$%@? brzmiącą nazwę, mocno straciła
  • Odpowiedz
@OneMaanArmy: Uf, sprawdzałem siatkę zajęć i w miarę mi się to podoba, ale wolałem jeszcze kogoś dopytać. W internecie jedni mówią, że W8 to shit, inni W4 i nie idzie się połapać
  • Odpowiedz
@xvcuz: na fb znajdź grupę 'w4 informatyka (2017 - coś tam)'
Dołącz tam i pytaj o co chcesz. Ogólnie, całe życie uczelni dzieje się na życiach kierunkowych, albo offtopach więc tam szukaj info.
Offtop w4 (i dany rocznik)
  • Odpowiedz
@xvcuz: a z tym że w4 shit albo w8, no to wiesz jak to jest. 90% było tylko na jednym z tych więc nie mają porównania. No ogólnie ciężko stwierdzić które lepsze, na w4 student jest robakiem i 'u nas ludzi mnogo' więc im nie zależy żebyś zdał, tylko żeby jak najwięcej osób #!$%@?.
  • Odpowiedz
@xvcuz: nie no, nie ma 'bo tak', ale no jak ktoś jest doktorem czy profesorem i specjalizuje się w danej dziedzinie to jak będzie chciał Cie #!$%@? to zawsze znajdzie coś czego nie wiesz. Ale no ludzie raczej #!$%@? z braku wiedzy na egzaminach, na których nieraz są wymagane absurdalne rzeczy z kosmosu
  • Odpowiedz
@xvcuz żeby na jakąkolwiek infe pójść trzeba mieć ostatnio bardzo dobre wyniki, a tutaj chyba to jest najmniejszy próg na informatykę jaki widziałem. Już na ue jest wyższy, a tam infa to w ogóle śmiech
  • Odpowiedz
@Wingsman: mam za sobą PWr inż. i UE mgr. II stopień na PWr nie wygląda za ciekawie + beton i uważam, że to był dobry ruch zmienić uczelnie (swoją drogą na UE sporo prowadzących po PWr jest). Jak i masa osób po PWr, bo tu znaczny procent ludzi po PWr. Fakt, że na UE mgr jeśli chcemy w stricte IT to mamy tylko kierunek Big Data, ale mi akurat to pasowało,
  • Odpowiedz