Wpis z mikrobloga

@kaaban: nie rozumem co tu ma do tego cebulactwo? zasada jest taka że subskrypcję można w każdym momencie anulować i można włączyć nową, czemu skoro mogę zapłacić 10% taniej to mam płacić drożej? nie jest to żadne oszustwo czy naciąganie zasad przecież.
o tego cebulactwo? zasada jest taka że subskrypcję można w każdym momencie anulować i można włączyć nową, czemu skoro mogę zapłacić 10% taniej to mam płacić drożej? nie jest to żadne o


@dildo-vaggins: naprawdę uważasz, że regularne zamawianie z subskrypcją, jej anulowanie i ponowne zamawianie z subskrypcją i jej ponowne anulowanie to nie jest naciąganie zasad? Naprawdę?
@dildo-vaggins: najważniejsze że już sobie zracjonalizowałeś i wmówiłeś swoje cebulactwo, przynajmniej możesz dobrze spać z przeświadczeniem polaczka - cwaniaczka "skoro regulamin czegoś nie zabrania to przecież można to robić"

Gdzie na forum Huela moderatorzy zachęcają, żeby każde zamówienie składać z subskrypcją po czym je anulować i powtarzać te czynność w nieskończoność?

Pewnie kilka lat temu, jak można było w Lidlu oddawać otwarte opakowania produktów, to byłeś jedna z tych osób, które