Wpis z mikrobloga

Wtyczka i gniazdko, czyli jak człowieka uprościć

Każdy z nas spotkał się z argumentacją przeciwną osobom LGBT, która twierdzi, że jest to nienaturalne, a my w obronie tłumaczymy się, że zachowania homoseksualne wśród zwierząt również mają miejsce. Ale czy człowiek musi być porównywany ze zwierzęciem? Owszem, należymy do tego królestwa w biologii, ale to nie jest żaden argument. Czy "nienaturalność" znaczy coś złego? Ktoś kto atakuje innego za coś takiego jest prawdziwym hipokrytą jeśli żyje w wybudowanym przez ludzi domu, kupuje w sklepie produkty dla zaspokojenia swoich materialnych potrzeb i jeździ samochodem, rowerem, czy też komunikacją publiczną. Nie potrzebna jest nam obrona w postaci: "zwierzęta też to robią", bo nawet jeśli by tego nie robiły, nie oznaczałoby to przecież, że dana czynność jest moralnie naganna.

Jak ktoś chce obrazić całą gejowską społeczność, to na internetowych forach często używa sformułowań typu: "części od roweru". Nie zliczę też ile razy widziałem wyzwiska typu: "mutanty", "dziwadła" itp. Olaboga. Społeczeństwo chrześcijańskie dehumanizuje innego człowieka na podstawie jego orientacji?

Dla niektórych kwestie seksualności człowieka są sprawą nader prostą, nie myśląc ani trochę o jej złożoności. Z drugiej strony nie można za to winić każdego, albowiem niektórzy dają się z łatwością manipulować prostym przekazom głośnych krzykaczy. No bo na przykład edukacja seksualna wiąże się z pedofilią. Nikt nie pomyśli o tym, że ona ma m.in. przed nią chronić. W ludziach łatwo zasiać jest strach. Wtedy lgną do tych głoszących domniemaną prawdę, bo w ich opinii są autorytetami, a w rzeczywistości posługują się najzwyklejszą manipulacją używając prostego słownictwa, aby mało wymagający odbiorca zrozumiał o co mu tak naprawdę chodzi.

#lgbt #teczowepaski #homoseksualizm #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #60groszyzawpis
Pobierz Cukrzyk2000 - Wtyczka i gniazdko, czyli jak człowieka uprościć

Każdy z nas spotkał...
źródło: comment_1599557970X6LtzaX9iUfAUhovTAWw8o.jpg
  • 50
@MojWlasciciel: Gdzie się tym chwalę? I jakie to są te bolszewickie praktyki? Widziałeś może żeby taki Biedroń, wyszedł sobie z domu, podszedł do jakiegoś randoma i krzyczał mu do ucha "rucham się ze swoim chłopakiem"?
Chyba że dla ciebie to chwalenie się to wyjście z chłopakiem za rękę XD
Btw czemu na obrazku te osoby tak się OBNOSZĄ ze swoją heteroseksualnością?
czyli jesteś za pełnią praw dla osób lgbt? Adopcja, śluby cywilne, wspólne rozliczanie pit itp?


@steemm: nie lubie tej homopropagandy, ale sprawe widze tak. Pewna grupa ludzi mówi - potrzebujemy zawierac zwiazki jednopłciowe, poniewaz... i tu padaja ich argumenty, ktore mam kompletnie w dupie. Nie wydaje mi sie, ze takie zwiazki formalne narusza jakos porzadek spoleczny. Wychodzac naprzeciw wlasnym obywatelom, panstwo powinno im to umozliwic, uchwalajac odpowiednie prawo. Rozliczanie pit -
@bacanahali "Zaraz bedzie wysyp zwiazkow jednoplciowych, bo osoby hetero sie skrzykną zeby zaoszczedzic kase i rozliczac sie razem."

Teraz też tak mogą robić znajomi płci przeciwnej i nie jest to jakoś nagminnie wykorzystywane. Pamiętaj że wiąże się to z podziałem majątku po rozstaniu itp. Kilka lat temu popularne były śluby dla europejskiego obywatelstwa, może by w takim razie całkiem zabronić ślubów, bo mogą być nadużywane...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak, u prawakow seks homoseksualny nienaturalny ale lodzik juz spoko, ja nigdy w zyciu nie widzialam, zeby jakies zwierze zadowalalo inne oralnie :D

@Hindarsfjall: to że nie widziałaś, to nie znaczy, że się tak nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bezbarwnaherbata

I jakie to są te bolszewickie praktyki?


Cenzurowanie pisarzy, masowe popieranie działań postacioosoby Margot i innych debili jego pokroju, ot ostatnie dni żeby zbyt daleko nie szukać.

Chyba że dla ciebie to chwalenie się to wyjście z chłopakiem za rękę XD


Zdjęcie pierwsze z brzegu, które mi wyskoczyło w necie pokazuje co jest przekroczeniem granicy.

Btw czemu na obrazku te osoby tak się OBNOSZĄ ze swoją heteroseksualnością?


Nie obnoszą się.
Nie
Pobierz M.....l - @Bezbarwnaherbata 
I jakie to są te bolszewickie praktyki? 

Cenzurowanie p...
źródło: comment_1599576016DIh37np0fxX3WudZp6L9aH.jpg
@MsChokesondick: Nie, nie zmienie bo to moje prywatne odczucia. Tak samo jak nie zmienie zdania na temat slubow jednoplciowych - jestem przeciwny (ale sa ludzie, ktorzy potrzebuja mozliwosci ich zawarcia i moje osobiste odczucia nie moga im tego uniemozliwiac). Natomiast moga byc obiektywne przeslanki odnosnie adopcji, poparte badaniami, ktore wykaza, ze dzieci rozwijalyby sie normalnie. Ja nadal jestem na nie, ale to jak z budowa elektrowni atomowej: naukowcy mowia ze potrzebna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@MojWlasciciel: ale po pierwsze - natura nie wartościuje. Nie mówię że wszystko jest "spoko", mówię że jest naturalne. Bo jest.

Co więcej, ty nawiązujesz do czynności, ja do pewnego stanu. Nie oceniam czy to dobre czy zle po prostu stwierdzam fakt, że homoseksualizm JEST naturalny, tak samo jak naturalna jest grawitacja czy reakcje chemiczne.

Tak, mamy problem z komunikacją bo najwyraźniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :)
@Cukrzyk2000: homoseksualizm w przeciwieństwie do heteroseksualizmu jest biologicznie nielogiczny. W większości ludzie którzy podnoszą argument o nienaturalności homoseksualizmu mają właśnie na myśli jego biologiczną nielogiczność. Dlatego Wasze kontrargumenty o korzystaniu z nienaturalnych zdobyczy cywilizacyjnych nie maja efektu.