Wpis z mikrobloga

@kt13
@ayyy_lmao no właśnie pytanko, potrzebuje w tym celu dowodu ? Czy wystarczy mi paszport ? Taka sprawa że w pl jestem a ok rok temu został skradziony mi portfel, a pieniaZki leżą a kutwy i tak zabierają 18 zł co miesiąc i chce wybrać kasę zamknąć te śmieszne konto i tyle.
  • Odpowiedz
@kt13: Konto możemy zamknąć tylko na podstawie pisemnej dyspozycji. W treści wypowiedzenia należy napisać, że umowa jest wypowiadana oraz trzeba podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, numer PESEL, numer konta). Pismo należy podpisać zgodnie z wzorem podpisu złożonym w banku. Pismo można wysłać pocztą do wybranej przez siebie placówki lub pozostawić w dowolnym oddziale naszego banku osobiście.
  • Odpowiedz
a pieniaZki leżą a kutwy i tak zabierają 18 zł co miesiąc i chce wybrać kasę zamknąć te śmieszne konto i tyle.


@CzornyFinger: Jak założyłeś konto gdzie się płaci za prowadzenie to do kogo pretensje i uwagi o śmiesznym koncie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pijekubusplay w moim przypadku otworzylam konto elektronicznie za 0zł a pozniej skonczylam wiek "studencki" i naliczaja oplate 8zl/miesiac. Ale zeby zamknac musze przyjsc w godzinach pracy banku do banku
  • Odpowiedz
@kt13: Rozumiem, zapewne "konto dla mlodych" przekształciło ci się w "konto za zero" a tam z tego co wiem jak nie używasz karty to naliczają 10zł. Przecież ci EkspertPKO napisał że możesz list wysłać załączając deklarację.
Ja zamykałem z 2 miesiące temu w PKO BP właśnie i poszło w 10 minut w placówce, nawet karty nie musiałem oddawać tylko szybkie pytanie czemu zamykam, ja że mi już niepotrzebne, chyba sie raz
  • Odpowiedz