Wpis z mikrobloga

dziwne bo taki sam numer mają 3 paczki zamówione w tym samym czasie ale od różnych sprzedających


Miałam już kilka razy taką sytuację i rzeczywiście przychodziła jedna paczka, a środku kilka osobnych paczek. Np. kupiłam 10 pierdółek od różnych sprzedawców (ciuchy,opaski, biżuteria itp), z czego 6 później trafiało do "consolidated warehouse" i tam były łączone w jedną paczkę z jednym numerem - tracking pokazuje, że został nadany nowy numer do śledzenia. Jak
@Arw165: a to nie wiedziałem. Na ali kupowałem kilka razy i zazwyczaj pojedyncze przedmioty. Czekam w takim razie co się odwali. Zamawiając wybrałem najtańszą opcje wysyłki bo nie sądziłem, że tak szybko będę potrzebował tych przedmiotów. Tymbardziej zdziwiło mnie takie szybkie "dojście" ale mam nadzieje, że to nie lipny tracking.
@Arw165: @owl152: Dobra Panie i Panowie, to nie fejk bo paczka dotarła do ostatniego punktu z którego trafi do mnie. Dziwne, bo wybrałem najtańszą opcje a po 5 dniach paczka była w Polsce. To nic, że drugie 5 dni jeździ po Polsce XD gardze #pocztapolska