Wpis z mikrobloga

@Hiczkax: Yhy, prowadziło badania."On 7 July 2020, the US FDA authorized the marketing of a heated tobacco product, the IQOS Tobacco Heating System, under the Federal Food, Drug and Cosmetic Act. This Act requires pre-market authorization of new tobacco products before they can be placed on the US market.

The US FDA statement noted that, “Even with this action, these products are not safe nor “FDA approved“. The exposure modification
  • Odpowiedz
@miloszq_: iqos to gówno dla dziadków którzy chcieliby rzucić, ale nie wiedzą jak. Próbowałem tego, imo w smaku nie jest zbyt dobre, ale nie ma tragedii. Jeśli chcesz rzucać pety, kup epeta, natomiast jeżeli zaczynasz palić i już musisz to uwaga, kup też epeta.
  • Odpowiedz
@miloszq_: Zauwazylem ze jak się oznaczy tag epapieros to od razu masz „bierz epapieros najlepszy” „wszystko gowno tyko efajka”
Szkodliwość wieksza ale jednak w glo/iqos masz wkład jak papieros a jednak nie taki syf jak papieros i lepsze samopoczucie po tym
  • Odpowiedz
@cr_7: Ta to standard :) Ja paliłem zwykłe wiele lat potem ze 3 lata zwykłe plus epapierosa (Aegis Legend + Kylin M) który jakoś zupełnie mnie nie przekonał aby rzucić normalne :P zapewne przez wybór smaków w niczym nie związanych z papierosami raczej słodki itp ;) A obecnie po zakazie normalnych mentolowych epapieros plus iqos który z dnia na dzień pozwolił mi bez problemu przestawić się z analogów i jak
  • Odpowiedz