Wpis z mikrobloga

  • 19
Pierwszy historyczny mistrz Polski w piłce noznej. KS Cracovia. Data wykonania 21 sierpnia 1921.
Stoją od lewej: Stefan Popiel, Stanisław Cikowski, Zdzisław Styczeń, Ludwik Gintel, Józef Kałuża, Leon Sperling, Stanisław Mielech, Adam Kogut, trener Imre Pozsonyi. Siedzą: Stefan Fryc, Bolesław Kotapka, Tadeusz Synowiec

#starezdjecia #photoshop #koloryzacja #historia #ekstraklasa #cracovia #pilkanozna
Pabij - Pierwszy historyczny mistrz Polski w piłce noznej. KS Cracovia. Data wykonani...

źródło: comment_1599501953tlpz6y07C95jKkN7KLB6PX.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Pabij: Zawsze jak oglądam zdjęcia sprzed stu lat zastanawiam sie, czy ludzie naprawdę byli tacy brzydcy? Z całym szacunkiem dla powyższych piłkarzy, ale tego typu twarzy raczej już się za często nie spotyka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matioz dla mnie wyglądają zupełnie normalnie. Widocznie obracam się wśród brzydali :p zrób czarno-białe zdjęcie Stanowiskiemu, Bońkowi, Jędrzejczykowi, Krzynówkowi, Iwanowi itd. i zobaczymy co wyjdzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Matioz jakby taki Vuko wyglądał na takim zdjęciu? Albo, nie wiem, Roman Giertych? Z tych gości tutaj to może Kałuża i Mielech nie najlepiej wyszli, ale akurat piłkę kopnąć umieli :)
  • Odpowiedz
@Pabij: Po co wymieniasz mi jakichś typow? Xd Nie neguje faktu występowania brzydkich ludzi teraz, stwierdziłem tylko, ze jest ich mniej. Oczywiscie dostep do medycyny, wieksza świadomość + pieniądze robią swoje, ale jetsem skłonny uznać, że ewolucja tutaj tez swoje zrobiła. Zadziwia mnie raczej niespecjalnie odległy czas tego rozwoju.
  • Odpowiedz
@Matioz: po to ci wymienia, żebyś mógł zwrócić uwagę na szczegóły. Gdyby napisał o płocie to też byś się obsrał? Masz jakiś uraz patrząc na swoich rodziców, że się tu pultasz?
  • Odpowiedz
@fullversion: Widze, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Właśnie jestem zdziwiony, bo ja z takimi ludźmi po prostu nie obcuje, ale może dla niektórych to normalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matioz: to, że tobie się coś wydaje nie znaczy, że tak jest i niekoniecznie inni będą postrzegać słowa jakiegoś placka znikąd tak jak ty sobie swoje życie wyobrażasz :] natomiast oceniając wygląd cudzy, sam raczej pokazujesz się jako jednostka nie w pełni usatysfakcjonowana swoim ryjem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz