Wpis z mikrobloga

#ea to największa zakała rynku gier jaka istnieje, przebija ubisofty i paradoxy swoimi durnymi korporacyjnymi pomysłami.
-Kupiłem sims 4, bo w simsy 2 zawsze fajnie się pykało, budujesz domek jest git. Ale nie, musieli i tak prostą grę spieprzyć, już nawet pal licho to że każdy dodatek kosztuje kupe siana. Bugi, co chwila coś się pieprzy i simowie nie ogarniają xD Raz się dziecko zbugowało na stole, rodzic nie mógł zdjąć i tak tkwili dłuższy czas, dopiero restart pomógł xD

-Battlefield V - no wypuścimy kolejną wersję tej samej gry z trochę ładniejszą grafiką, a, nie zapomnijmy zrobić tak żeby mecze były nie równe pod koniec żywotności gry, może się zniechęcą i kupią battlefild 45, niech dobiera złych graczy z dobrymi graczami ale po drużynach. Dajmy też jakieś pierdoskórki niech płacą.
To już coh2 który ma w #!$%@? lat ma lepszy matchmaking, zazwyczaj jak grasz 4v4 to się znajdzie i w jednej i drugiej drużynie wyrównany zespół.

-FIFA 20, mój najnowszy nabytek, nigdy nie grałem w fify bo mnie piłka nie interesuje, przyznam szczerze że im wyszło bo nawet się wciągnąłem, może interfejs troche denerwował bo mi non stop wywalało poziom trudności na amator mimo że zmieniałem na zawodowiec w menu głównym, ale da się to przełknąć, tak samo jak fatalny antyaliasing, cóż, port z konsol, nie ma co wiele oczekiwać.
Ale było pięknie dopóki nie postanowiłem zagrać meczu online. Gra cię uczy sterowania na myszce + klawiaturze(pada nie mam), odpalasz mecz i jeb, PATRZ TU MASZ CAŁKOWICIE INNE KLAWISZE, FAJNIE NIE? A, NA MYSZCE GRACIE LEPIEJ NIŻ NA PADZIE NO TO WAM WYWALIMY MYSZKE, DOBRA NIE MAM CZASU MUSZE LICZYĆ HAJS Z PREORDERU NARA
tak się dawno nie #!$%@?łem na jakikolwiek zespół gamedev, no jak można #!$%@? coś takiego zrobić, tak zniechęcić gracza do dalszej rozgrywki. Wystarczyło dać napis że granie online tylko na klawie albo padzie, jako domyślny ustawić klawiature, to nie, zróbmy tak, może ktoś się skusi xD

Chętnie bym patrzył jak sobie ten głupi ryj rozwalą, ale będą mieli zyski z casuali oraz ich mikrotransakcji i mogą mieć wszystko w rzyci.

#gry #pcmasterrace #fifa20 #gamedev
ButtHurtAlert - #ea to największa zakała rynku gier jaka istnieje, przebija ubisofty ...

źródło: comment_1599496441JnEdEFdBHLRgTInfodpri8.jpg

Pobierz
  • 4
@ButtHurtAlert: Simsów się nie kupuje tylko piraci, a wszyscy bojówkarze moralności mogą się iść #!$%@?ć, jeżeli EA chce mnie ruchać na hajs poprzez wydawanie gołej podstawki bez niczego aby potem sprzedawać resztę contentu po części 30 dolców każda to z czystym sumieniem spiracę taką grę bo to będzie mniejsze #!$%@?ństwo od tego co odwala wydawca tej gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A EA skończyło się w latach
@supra107: ja potrafie takiemu paradoxowi zapłacić(zwłaszcza na promkach( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale wiem że ich gry wciągają na długie godziny, dodatki coś tam zmieniają w rozgrywce i troche odswiezaja gre, moze maja #!$%@? silnik z lat 00 ale jednak potrafia gre zrobić grywalną mimo problemów technicznych i o wiele mniejszego budżetu niż takie EA.

A ea nie wprowadzi nic ciekawego oprócz szafy i tego co powinno być
@ButtHurtAlert: I właśnie dlatego Simsy się piraci, bo kosztują zbyt dużo w porównaniu do tego co mają do zaoferowania, a jakby tu nie patrzeć nie ma innej gry tego typu. Ale zaraz zjedzie się armia białych rycerzy broniących megakorporacji że "to nie wolno że to złe że to biedni twórcy nie zarobią" nie mając zielonego pojęcia jak bardzo #!$%@? w dupę są ludzie odpowiedzialni za stworzenie tej gry.

W hierarchii korpo