Wpis z mikrobloga

#badoo
Dobra chyba właśnie zrozumiałem dlaczego jest tylu z frustrowanych facetów na wykopie którzy narzekają na aplikacje randkowe. Twarz mam raczej ok, wzrost też, nie jestem spaślakiem nigdy nie miałem problemu z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi i zaczynania rozmowy, mam pracę nie jestem sprzątaczem magazynu albo pracownikiem skręcania długopisów a tu nagle połowa lasek na badoo nie odpisuje na wiadomości a druga część jak odpisze to jakieś jedno zdanie które raczej nie idzie zamienić w rozmowę. Nie celuję w 10/10 raczej bardzo przeciętne dziewczyny według mojego gustu a i tak jedyne co otrzymuję to jakieś uczucie odrzucenia. Moja samoocena dostaje po dupie, ale nic to, dopiero dwa tygodnie zobaczymy za miesiąc czy dwa. W Wieku 30 lat to chyba czas się zapisać do jakiegoś klubu dla seniora a nie szukać znajomych na aplikacjach randkowych :D
  • 3
@Wiciu89: Już lepiej zagaduj w realu albo szukaj na jakichś grupach na fb, teraz sytuacja na appkach jest slaba. Jeszcze pół roku temu byly studentki a teraz ciągle te same twarze we Wrocku ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nawet jak się umówisz z badoo/tindera to ciężko to dalej pociągnąć bo laski mają atencję. Samoocena spadnie i tylko się zdemotywujesz