Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Coooo? xD Te dane są jakieś z dupy, 1.35 millionów ludzi zginęło w samych wypadkach drogowych w 2016 i 2018, a tam jest połowę tego, czemu? xD Jak oni to liczą w ogóle?

I w ogóle, "aborcje jako zgon". A CZEMU OD RAZU NIE DOWALĄ TAM JAKO PRZYCZYNA ZGONU NATURALNE PORONIENIA? XD A może jeszcze nocne polucje i miesiączki? To by dopiero #!$%@?ło słupki xD
  • Odpowiedz
1.35 millionów ludzi zginęło w samych wypadkach drogowych w 2016 i 2018, a tam jest połowę tego, czemu? xD


@Gaku745: to są oczywiście dane za część 2020, więc obstawiam, że ostatecznie może być podobny wynik (choć bym się nie założył, w końcu to TVP). Mnie z kolei śmieszy, że podają dane z dokładnością do jednej osoby XD
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Skąd pochodzi ten wykres?
Czy te 27 939 377 ofiar śmiertelnych aborcji odnosi się do kobiet zmarłych podczas wykonywania u nich aborcji czy do abortowanych płodów?
I szkoda, że nie podali, w jakich krajach wykonuje się najwięcej aborcji, ani skąd mają te dane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NapalInTheMorning: kurde, z tego co czytam to według WHO rocznie dokonuje się 40-50 milionów aborcji. Ten wykres jeszcze wróci pod koniec roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
aborcja to morderstwo?


@Hur4ggan: przecież sami w to nie wierzycie:
a) dlaczego antyaborcyjną twarzą w Polsce jest masowy morderca Chazan, który dokonał kilkuset aborcji (czyli gość kilkadziesiąt razy gorszy np. od Trynkiewicza)
b) dlaczego Polska utrzymuje stosunku dyplomatyczne np. z Niemcami czy Francją skoro rządy ich rządy zabijają więcej ludzi niż Hitler?
  • Odpowiedz
@Gaku745: Miesiączki zdecydowanie powinny być liczone. Ostatnio na naukach przedmałżeńskich nauczyłam się, że mam okres, bo moja macica płacze, że nie jest w ciąży xd Tyle lat nauki w szkole na marne...
  • Odpowiedz