Wpis z mikrobloga

Kiedy zacząłem się udzielać i bardziej obserwować ten tag to jednym z pierwszych użytkowników jaki mi się rzucił w oczy był @janushek. I początkowe wrażenie było takie, że jest on chamski i nie rozumiałem czemu odpisuje w taki, a nie inny sposób na niektóre pytania użytkowników.

Od tego czasu spędziłem tutaj dobrych kilka(naście?) miesięcy, udzielając się bardziej czy mniej regularnie, myślę że jakaś część bywalców tagu mnie kojarzy, i z każdym kolejnym coraz mniej mnie to dziwiło, aż w końcu zacząłem popierać jego sposób wypowiedzi, choć sam raczej go nie stosuję, albo przynajmniej robię to rzadko.

Już nawet pomijając takie kwestie jak Marek1991 i jego miliony pytań w trakcie przechodzenia jednej gry to po prostu tutaj gdyby nie wchodzić na tag przez tydzień czy miesiąc to można w ciemno zgadnąć co się na nim pojawi:
- pytanie mniej więcej co kilka dni czy warto kupić PS4 czy lepiej czekać, ewentualnie czy lepiej PS4 czy PS5 czy Xboxa
- narzekanie na gry z plusa (co mi też się zdarzyło żeby być uczciwym!)
- pytanie kiedy podadzą gry z plusa, a później kiedy będą one dostępne
I kilka innych pytań, które się pojawiają cyklicznie. I jak się odpowie raz, drugi, trzeci jaka jest różnica między PS4 a Xboxem tak przy którymś kolejnym razie człowiek się zastanawia czemu ktoś nie potrafi zapytać o to Googla gdzie takich porównań są setki (w tym te z wykopu). To nie jest sprzęt, który się pojawił wczoraj, te konsole mają 7 lat.

Więc koniec końców, sam jestem człowiekiem cierpliwym i mimo wszystko jak widzę takie pytania to i tak na nie często odpowiem i staram się pomóc, ale rozumiem ludzi jak wspomniany @janushek, którzy reagują w inny sposób.
#ps4
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinkito: bez moderacji nie ma szans na cos takiego, na subreddicie ps4 na glownej laduja w wiekszosci newsy, podpiete dyskusje o nowych tytulach, pytania ktore sie notorycznie powtarzaly sa odsiewane
na wykopie nie ma takich narzedzi zeby tak to zorganizowac
  • Odpowiedz
  • 1
@Cinkito to co pojawia sie na forum nie upoważnia nikogo do zachowywania sie w taki sposób. To nie jest kwestia zmeczenia i stażu, tylko wychowania i kultury osobistej, której jemu zwyczajnie brak XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: i zachowujecie się wszyscy ja retardy rodem z elektrody a Januszek to już jest jakby wyrwanym modem z tamtego portalu, załóżcie sobie autorskie tagi i tam róbcie swój content
  • Odpowiedz
@steemm: a moim zdaniem to nie jest złe, że od ludzi wymaga się odrobiny samodzielności i myślenia. Do elektrody temu daleko, ludzie te odpowiedzi mimo wszystko zawsze dostają ¯\_(ツ)_/¯ To że ktoś wyszydzi to niczego nie zmieni, a może ktoś się zastanowi następnym razem czy temat rzeczywiście nie został poruszony setki razy w innych miejscach i że tę odpowiedź się dało znaleźć szybciej wpisując to w Google, niż pytając tutaj
  • Odpowiedz
@steemm: ale w tym rzecz, że nie trzeba być ekspertem żeby umieć wybrać konsolę albo żeby znaleźć informacje czym one się różnią i która mi bardziej pasuje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cinkito: to co dla jednego może być trywialnym pytaniem dla innego już nim nie jest, załóżcie sobie swój tag i tam możecie się nawzajem lizać po pitokach a tag ps4 dajcie na czarno, portal na tym zyska
  • Odpowiedz