Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
Niepopularna opinia, ale przyznam się szczerze że od pierwszego ppv #famemma kupuję licencję i oglądam sobie na dużym tv z różowym paskiem. Tylko raz podczas gali numer 2 albo 3 miałem problem z odtwarzaczem na macu i trzeba było coś kombinować z ustawieniami karty sieciowej. Nigdy nie żałowałem tych wydanych dwóch dyszek, bo zawsze się bawiłem dobrze i zawsze była jakaś dobra inba albo walka która mnie ciekawiła lub ubawiła. Nie rozumiem tych wpisów hejtujących ppv gdzie się mirki chwalą że obejrzeli za darmo restream i wielki wygryw, albo że #!$%@? poziom i beka. Skoro tak się Wam nie podoba to czemu oglądacie i przeżywacie?
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m__o: co z tego ze 3/4 moich postow na portalu ktory dla ciebie jest calym zyciem to troll? Gosciu nie rob juz wstydu wszyscy wiemy jak #!$%@? za najnizsza a potem musisz odreagować wstawiajac memy z koniem na wypok. W sumie to cringe w ch*j jestes az mi przykro ze dalem ci atencji xD
  • Odpowiedz
@m__o: XDDDDDDDDDDDD PRZYSIEGAM ZE CI ZARAZ DUPA PEKNIE XDDDD wiem ile zarobilem i jestem zadowolony przy okazji smieje sie soczyscie z twojej najnizszej i pokoju w bloku w wieku 30 lat xDDDDD
  • Odpowiedz
@kamdz: Ja oglądałem wszystko za darmo bo nie chce wspierać ani złotówka patologię tak samo jak oglądam patostreamy ani złotówki nie wplacilem a co do ostatniej gali to nawet za darmo mi się już tego oglądać nie chciało xd więc dziwie się osobom które wyjkadaja ciągle hajs dla patusiarzy
  • Odpowiedz
@PascalHens Do mnie w ogóle nie przemawia Twoja argumentacja. Nie podziwiasz ich, wręcz nimi gardzisz, nie chcesz ich wspierać finansowo. Do tego miejsca ok. Ale tu nasuwa się pytanie: na #!$%@? w takim razie marnujesz swój czas i to oglądasz?
  • Odpowiedz