Wpis z mikrobloga

@Grzesiek4: Opłaca się dla własnej satysfakcji, gdy patrzysz na wyniki z podziałem na województwa i widzisz jak Ty i Twoi kumple zawyżyliście średnią całego województwa. ;D

A tak na serio to na niektórych uczelniach infa jest traktowana zamiennie z matematyką, ale mało jest takich miejsc.
@Grzesiek4: Nie bardzo wiem co Ci powiedzieć, no zła uczelnia to to nie jest, wiadomosci trochę przyswoiłem, chociaż na I i II semie są przedmioty z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego jeśli interesujesz się tylko informatyką. A, no i sprzedają zajebiste kanapki na ciepło koło audytorium Novum.
@Marmite: No tak, muszą czymś zniechęcić :) okolic nie znam, mam nadzieję że te kanapki dalej będą, chociaż pewnie ze względu na lokalizację nie zdąży upaść :P

no zła uczelnia to to nie jest, wiadomosci trochę przyswoiłem


Czyli ty też tam?
@Grzesiek4: Progi jakieś śmiesznie niskie są, jak zdasz rozszerzoną matmę to się dostaniesz z palcem w dupie. Czy łatwo czy trudno to ciężko powiedzieć, jak jesteś szczególnie uzdolniony to będzie Ci łatwo, jak nie to wystarczy się uczyć i tez jest łatwo. Jak olejesz sprawę to może być czasem ciężko, ale żeby Cię wykopali ze studiów to nie ma szans, chyba musiałbyś umrzeć ;)