Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak tak patrzę na różnych rodziców i w tym swoich to się tak zastanawiam co nimi kieruje bo ja osobiście przez to jak byłem wychowywany wiem czego nigdy swojemu dziecku nie pozwolę zaznać bo wiem że to na niego tylko źle wpływa i go ogranicza. Zapewne ci rodzice kiedyś byli traktowani przez swoich rodziców tak samo i nie wyciągnęli z tego wniosków przez co kolejne pokolenia cierpiały na tych błędach i nie jestem w stanie tego zrozumieć jak można komuś robić coś czego samemu w dzieciństwie się nie chciało. Ja osobiście uważam że dla swoich dzieci będę zajebistym ojcem bo zawsze będę patrzył z ich punktu widzenia i unikał tych błędów które przeżyłem. Moje dzieci będą miały kolegę a nie ojca oraz będę im dawał pieniądze za to że będą chciały się w czymś rozwijać bo sam wiem że przez to iż nie miałem pieniędzy na rozwój bo dla moich rodziców było to nie ważne to musiałem iść do pracy przez co wolniej następował ten etap rozwoju w danej dziedzinie. W dodatku ja zacząłem pracować w wieku 17lat żeby mieć na studia przez co całe wakacje zawsze pracowałem od rana do wieczora przez co zaniedbywałem naukę w tamtym okresie i potem było mi po prostu ciężej. Już nawet nie dodaje że nie mogłem się bawić jak rówieśnicy i korzystać z młodości bo nie miałem na to czasu tylko dlatego żeby w przyszłości sobie jakoś poradzić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f54c2248679b6c666e7adb8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo że najlepiej jest mieć doświadczenia takie jak rówieśnicy, ale z odpowiednim charakterem takie przeżycia można przekuć w sukces. Najlepsza jest jednak satysfakcja, bo żaden z nich nie będzie jej miał aż takiej i może też jej nie doceniać + ich ból dupy jeśli mniej osiągną mając lepsze warunki i świadomość tego.