Wpis z mikrobloga

Pierwszy polsko-niemiecki marsz równości. Tęczowcy zamiast budować pozytywny przekaz i sympatię do siebie i swoich postulatów tradycyjnie skupili się na prezentowaniu swojej nienawiści do katolików.
Normalnie taki marsz przeszedłby niezauważony, ale oni potrzebują atencji. A jedyny sposób na zdobycie atencji to wkurzenie wszystkich dookoła nędznymi prowokacjami, dostanie za to w-------u od losowego seby, któremu puściły nerwy i "udowodnienie" w ten sposób jak to ciężko są prześladowani i jak "narasta atmosfera pogromu".

Obrzydliwe.

#lgbt #bekazlewactwa #katolicyzm #4konserwy #neuropa #bekazlgbt
m.....o - Pierwszy polsko-niemiecki marsz równości. Tęczowcy zamiast budować pozytywn...

źródło: comment_159938234648QW7q5EIs8CAGe1LN14nH.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beka z prawaków że jeden z wizerunków postaci której jedynym osiągnięciem było urodzenie dziecka gdy jest przedstawiony na tle tęczy, mimo że tęcza jest w Biblii, wywołuje taki ból d--y.


@Bezbarwnaherbata: Kolejny tępy lewus, który nie odróżnia biblijnej tęczy od tęczy zboczenców.
  • Odpowiedz
@Kuklak: LEWAKUUUU PRZESTAŃ SZKALOWAĆ PAPIEŻA LEWAKUU SPŁONIESZ W PIEKLE W OGNIU LEWAKUU
Jak dla mnie najważniejszym symbolem katolicyzmu jest nie wiem, Jezus lub krzyż? xD Tak tylko mi się wydaje, ale chyba POLSCY KATOLICY wiedzą lepiej co jest najważniejsze w ich religii XD
Ps. po JPII KK w Polsce zdaje się nie uznawać innych papieży i ich nauczań a Franciszek to wgl lewak. Ci sami ludzie wierzą że to Bóg
  • Odpowiedz
@Bezbarwnaherbata: K---a, ty debilu. Nic o tym nie pisałem. Napisałem tylko, że nie odróżniasz tęczy biblijnej od tęczy zboczeńców LPG. Dociera? Czyżby gimboateizm wszedł za mocno? Zrób chrum.
  • Odpowiedz
@malleonamalo: Śmieszni są ci wszyscy konserwatyści, którzy budują narrację nt. złych LGBT atakujących Kościół. Kościół jest ogólnoświatową organizacją, która krzewi pewne poglądy i neguje pewne zachowania. Odcisnął bodaj największe piętno w hisotrii w kształtowaniu etyki cywilizacji europejskiej. W tym piętno szkalowania homoseksualistów.
Za obecne uprzedzenia wobec LGBT odpowiada Kościół!
Więc kontra i walka LGBT wycelowana jest w Kościół. A jego obrońcy nie mają prawa mieć pretensji i narzekać jacy są
Tymajster - @malleonamalo: Śmieszni są ci wszyscy konserwatyści, którzy budują narrac...

źródło: comment_1599393576YKCiTy56fIdwP6n2Voew9i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Konsensus naukowy jest taki, że homoseksualizm jest równoprawną orientacją seksualną, masz braki w wiedzy.


@Tymajster: Lewacy lubią się powoływać na naukę, ale tylko kiedy jest zgodna z ich światopoglądem ;) Ja mam braki we wiedzy, a ty braki w mózgu. W ogóle go nie masz, szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@malleonamalo: Jak widać katole dalej są mądrzejsi od Biblii. Sam Jezus w nowym testamencie nie odtrącał grzeszników i również za nich w założeniu zginął na krzyżu.

No ale co się dziwić, że katolicy mają zwarcie mózgu, skoro w tej samej książce są listy apostolskie w których nawet takie głupoty jak noszenie długich kłaków przez faceta jest potępiane.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Pomyłka skarbie. Nie mam nic wspólnego z Grażynami ani z PiS-em. A jak ci się nie podoba, to s--------j na reddita. Tam będziesz miał swoją banieczkę.
  • Odpowiedz