Wpis z mikrobloga

Krzesło welurowe CHIC Velvet Signal w weekendowym #rozdajo by przypomnieć, że do końca września mamy prawdziwe RATY 0% w Credit Agricole na 3, 6 lub 10 miesięcy, tak więc jeśli interesuje Cię budowanie pozytywnej (oby) historii kredytowej to jest to opcja w sam raz dla Ciebie.

Zwycięzca/Zwyciężczyni ma do wyboru dowolny kolor tapicerki krzesła CHIC w wariancie z czarnym stelażem, sztuk jedna. Losowanie odbędzie się w poniedziałek 7 września 2020 o godzinie 11:00 przez mirkorandom. W losowaniu biorą udział wszystkie konta oprócz zielonek, które konto założyły po ogłoszeniu rozdajo i aktywnych w tagach patostreamerskich. Koszty wysyłki pokrywamy my.

Samo krzesło Chic Velvet jest jednym z wielu bestsellerów szału na tkaniny welurowe, który rozpoczął się mniej więcej w tamtym roku i trwa nadal. Klienci zamawiają je w kompletach do kuchni, salonu jak i też pojedyncze sztuki np do toaletki. O dziwo całkiem nieźle prezentują się przy stołach loftowych lub przy biurkach w stylu glamour. Jedyne kto narzeka na te tkaniny to Ci którzy muszą je sfotografować, ponieważ mienią się różnie w zależności od kąta ułożenia włosia stąd mega dysproporcje pomiędzy zdjęciami od producenta, a tymi które sklepy robią sobie same.

Inne krzesła w velvecie znajdziesz na:
https://meblujdom.pl/394-krzesla-welurowe-velvet
staramy się też rozbujać Allegro więc możesz zobaczyć kilka z naszych aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/meblujdom_pl

Powodzonka Mireczki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S To już nasze 4 rozdajo ale w 2021 postaramy się zorganizować ich nieco więcej, tak średnio 1 rozdajo na 2 miesiące.

#krzeslo #chic #signal #welur #velvet
Pobierz meblujdompl - Krzesło welurowe CHIC Velvet Signal w weekendowym #rozdajo by przypomni...
źródło: comment_15993237175zONugvEXDJMRcKHOpBX1P.jpg
  • 82
@PiersiowkaPelnaZiol: to jak teraz masz więcej wiedzy to się do ciebie odezwę jak będę swoje wymieniał XD

A tak serio no mi się te cenny wydają być bardzo wysokie i dlatego byłem przekonany że to meble z małej fabryki spod Łodzi a nie sklep który szuka sobie mebli od Chicago aż po Pekin i je po prostu sprzedaje. Muszą szukać drogich producentów w takim razie XD ale może miałeś pecha


@
Pobierz PiersiowkaPelnaZiol - > @PiersiowkaPelnaZiol: to jak teraz masz więcej wiedzy to się ...
źródło: comment_1599340530Wo5bSyvVFT1RNvZ6GrGGMI.jpg
@ZaPolish: Uhm, bierzemy je od firmy Signal która je dystrybuuje na Polskę w takiej cenie ale każdy kto chce sobie kupić z Chin to przecież może je kupić - nikt nikomu tego nie zabrania :) Przecież ten zarzut tyczy się absolutnie każdej dystrybucji rzeczy w Polsce.
@ezekiell0: eee, nie ma szans - na naszym allegro cena była 229 i po rabacie (kod ON1ON dla Mireczków 11%) na stronie jest za
@NPC_358034: Trochę siara bo do tego nawiązywałem tylko z pamięci poszło, a tu okazuje się, że nie tak jak w oryginale :)

@drhipis: Nie mogłem pojąć fenomenu czarnych ale wyprzedały się absolutnie najszybciej ze wszystkich. Dopiero jak wziąłem je na zrobienie im zdjęcia ogarnąłem, że faktycznie są mega eleganckie.