Wpis z mikrobloga

@ActiZ: @ayyy_lmao: amatorzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20 nuggetsów nie ma w zestawie. Jak kupujesz 20 nuggetsów, to dostajesz 3 sosy (do wyboru barbecue, słodko-kwaśny, blue cheese, śmietanowy, musztardowy)

nie da się kupić 20 nuggetsów w zestawie z frytkami i colą
  • Odpowiedz
@MokrySuchar: Dziękuję za informację i witam kolegę konesera.
Jeśli chodzi o ofertę McDonald's to jestem ekspertem, ale dopiero raczkuję w temacie McNuggetsów gdyż zawsze jakoś je omijałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o ofertę McDonald's to jestem ekspertem


@ActiZ: Co jak się opłaca aby było taniej ? 2foryou - Kanapka + frytki i napój osobno czy kana[ka + napój i frytki osobno ? Czy opłaca się brać kupon na fryki + kanapka czy lepiej bez niego wsiąść w 2for you ?
  • Odpowiedz
@MokrySuchar: Należy dodać, że najbardziej ekonomiczną opcją w McCaffe są kupony z allegro za 2.50 sztuka. W niektórzych przypadkach da się zaoszczędzić 10 zł na kawie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ActiZ: jak nie jesteś kompletną kaleką (nie musisz potrafić gotować) to bardziej się opłaca brać z Lidla mrożone nuggetsy które podsmażasz sobie sam na patelni, mały ogień i trochę oleju
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: branie frytek czy napoju osobno to słaby pomysł, którego nie powinno się nawet rozpatrywać. Bierzesz 2x 2foryou, w obu Chikker i tyle.


No pytałem się co jest tańsze a nie sens brania ¯_(ツ)_/¯
Nie jestem usatysfakcjonowany odpowiedzią ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz