Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ksiazki #ebook #ebooki #czytniki #kindle #pocketbook

Moje żonie padł właśnie po 2,5 roku od zakupu PocketBook3 z Legimi. W międzyczasie był już na naprawie gwarancyjnej (poszła płyta główna), a teraz pół ekranu nie działa.

Pytanie moje: co zamiast PocketBooka?

Widzę, że Legimi ma jeszcze w ofercie InkBook, ale nie mam pojęcia czy warto ¯_(ツ)_/¯

To chyba jej 3. PocketBook. Poprzednie też były mocno wadliwe i często trzeba było je resetować żeby ożyły.
Choć trzeba przyznać, że ma dużo więcej możliwości niż konkurencyjne produkty.

A może jest jakiś czytnik, który będzie miał podobną funkcjonalność, o którym nie wiem?

Help!
  • 10
@RoBee: inkBooka odpuść jeśli nie lubisz kłopotów za własne pieniądze. Z tego co piszesz to pęknięty ekran najprawdopodobniej.

Jeśli PocketBooka nie chcesz, to Kindle. Nie będzie miał takiej funkcjonalności, ale to dobry sprzęt. Jakie róznice:
- nie obsługuje Legimi bibliotecznego;
- nie ma dzielenia wyrazów w e-booku z Legimi;
- nie ma fizycznych przycisków zmiany stron (poza Kindle Oasis);
- nie wszystkie książki z oferty abonamentowej są na Kindle;

Nie wiem,
ma dużo więcej możliwości niż konkurencyjne produkty


@RoBee: jest coś musowego co nie jest tylko w rzeczywistości raz użytym a potem zapomnianym bajerem?

co do tematu, to kundle i onyxy dla mnie sztos.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnysonny: mój też się nie psuł ale wrażenia z użytkowania nie były za dobre. Zamulanie, niepoprawne wyświetlanie ebooków w każdej z dostępnych aplikacji, wybór pomiędzy szybkim żeraniem baterii albo długim włączaniem, błędy w oprogramowaniu które Janusze biznesu z Arta tech obiecały poprawić po czym chwilę później olały ten model.
Może w nowszych jest lepiej (to był pierwszy - inkbook onyx) ale mnie skutecznie zrazili.
Choć cenowo trochę boli.


@RoBee: dlatego nie ma lepszej, nie promocyjnej propozycji cenowej od kindle10
A nawet w przypadku promocji, to nie ma lepszych od promocji na knedle w tym również wyprzedaży amazon warehouse