Wpis z mikrobloga

#perfumy Dzień dobry perfumowe świry, chciałbym Was zapytać o Montale Dark Purple - tak/nie/zależy, względnie Montale Aromatic Lime lub Masaki T-Mat, już spieszę z tłumaczeniem komu, jak i gdzie.

Dla Żony, level 27 na rocznicę.
Uparła się, że "ja lubię Ma Vie / Masaki/Masaki i kupuj mi [zawsze] to", ale chcę być niegrzecznym chłopcem i myślę o czymś z trzech wymienionych (zresztą Ma Vie jeszcze ma).
Tl;Dr: owoc z zacięciem, taki nieco mniej "nastolatkowy" (w tym wypadku brałbym jakieś Moschino, czy DKNY'e).
Używane w terenie, tak więc zapach > trwałość (raczej 3 psiknięcia po jednym co 3 godziny niż 3 psiknięcia z rana).

Jak bardzo nie trafiłem to najwyżej znowu szarpnę M/M i po kłopocie, ale szukam opinii na temat trzech wymienionych [jestem również otwarty na Wasze pomysły].
Pozdrawiam i dziękuję!

P.S. Od 170 dni jestem zamknięty z dala od cywilizacji (no dobra, od sklepu Notino i tak dalej), dlatego pytam, tak skoczyłbym dyskretnie na zwiady.
  • 21
@Soveliss: ja nie znam powyższych, ale gwarantuję że Si Passione Armaniego to 10/10, dostałam w prezencie i nigdy nie słyszałam tyle komplementów na temat swojego zapachu, zarówno od kobiet jak i mężczyzn. Baaardzo bezpieczna opcja, nie ma możliwości, że jej się nie spodobają
@FELIX90: a to coś złego? Co z marką Mancera (wygląda jakby zjeżdżało z tej samej linii, tylko w innym szkle)?
Rozwiń proszę, będę rad.
@skadegladje: też o tym myślałem. Sam korzystam z Armani Code Profumo i jest świetny. Przemyślę to. Dziękuję.
@Soveliss: Ale co mam rozwinąć? Strasznie ciężką mowę pisaną masz i nie do końca cię rozumiem. Piszesz, że jesteś niegrzecznym chłopcem bo myślisz o trzech wymienionych perfumach, to faktycznie cholernie niegrzeczne z twojej strony. Mancera i Montale to firmy siostrzane, choć może lepiej w tym wypadku powiedzieć, że Mancera to córka Montale.
@bydgoszczvx: @mekekeke: Cóż, nie ja odpowiadam za Wasze braki.
Nie spodziewałem się niczego innego i można śmiało rzec, że byłem na to przygotowany.
Można tu wykorzystać do niedawna krążącego tu i ówdzie obrazka. Nie zawiedliście mnie i stanęliście na wysokości zadania. Można tu wykorzystać do niedawna krążącego tu i ówdzie obrazka (przynajmniej fragment, pasuje Wam jak ulał). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję i pozdrawiam.
S.....s - @bydgoszczvx: @mekekeke: Cóż, nie ja odpowiadam za Wasze braki.
Nie spodzi...

źródło: comment_1599223384hoodciqfNl3UfbS5FGnv3e.jpg

Pobierz
@Soveliss: xD Trzeba mieć duże poczucie humoru, żeby pisać komuś o brakach mając taką składnię, że nikt jej nie potrafi zrozumieć a potem próbować "dowalić" memem, który został zrobiony przez kogoś z tagu i krążył wśród nas xD

Można tu wykorzystać do niedawna krążącego tu i ówdzie obrazka. Nie zawiedliście mnie i stanęliście na wysokości zadania. Można tu wykorzystać do niedawna krążącego tu i ówdzie obrazka


@Soveliss: (