Wpis z mikrobloga

@Nociekawe: Nie widzieliście chyba szamba jakie wybiło na Facebooku. Oczywiście jak podlinkujesz im cały film to Cię zablokuja, komentarz usuną i dalej cisna swoje ze ojojoj ale biedny tatuś.
  • Odpowiedz
@Kanekai

"Od mężczyzny wyraźnie było czuć woń alkoholu." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dokładnie o tym pisałem. Z tych słów nie wynika że był pijany tylko że policja uzasadnia swoją interwencję m.in. podejrzeniem spożycia alkoholu. Policja nie podała że był pod wpływem alkoholu. Gdyby był, wykorzystaliby to przeciwko niemu i napisali wprost "pijany mężczyzna" oraz podali ile miał promili.
  • Odpowiedz
@trapped:

łaska wykopu na pstrym koniu jeździ. żeby zmienić opinie wykopków o 180 stopni wystarczy kilka nieprawdziwych informacji i łykną jak pelikany. typ nie był pijany, nie był poszukiwany został patusem. poparcie dla wzywania policji, bo ktoś złamał wewnętrzny regulamin przewoźnika jest pokazem całkowitego braku refleksji.

Ja już któryś raz przy okazji tej sprawy przecieram oczy ze zdumienia, widząc jak wykopki łykają policyjne karty-pułapki ("woń alkoholu", "był poszukiwany"
  • Odpowiedz
@stormkiss

banderole na szyjce

nie wiem co ty możesz widzieć na zamazanym obrazku. Pytanie podstawowe: Czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu? Nie był, koniec tematu.

wysyla dzieci po alkohol,

Sama policja w komunikacie prasowym stwierdziła że dzieci wróciły z zakupów z "butelką plastikową". Jesteś radykalniejszy od samych oskarżycieli geniuszu. Pomijam już fakt że jaki sklep sprzedałby 8-latce butelkę wódki.
  • Odpowiedz