Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? czymajcie mnie... wrocilem do domu po 2 tygodniach (pracuje 2/2 tygodnie). Juz #!$%@? z tym, ze spalem w salonie zeby ona i mlody mogli przespac nocke (ostatnio jak wrocilem i synek 1rok zobaczyl mnie o 2 w nocy, to do 6 nie mogl zasnac i wariowal, przez co caly dzien byl horror przez zmeczenie).
Ale #!$%@?, wybija 10, mlody marudzi bo chce spac. Ta robi afere, ze teraz go musi bujac, on lamentuje i ze po #!$%@? go budzilem rano, ze teraz znow caly #!$%@? a ona go musi usypiac. No to mowie, ubieramy go i lece z nim na spacer, i po klopocie zaraz zasnie.
NIE. NIE I #!$%@?. ONA GO BEDZIE BUJAC I USYPIAC. ALE CALY DZIEN #!$%@?, MOJA WINA BLA BLA. Ale na spacer nie, bo #!$%@? nie. Dopiero jak sie ostro #!$%@? i powiedzialem jej ze #!$%@? teatrzyk na sile, to poskutkowaly.

Drogie rozowe, dwa pytania.

1 - po co robicie na sile dramy, w ktorych oczyeiscie jestescie najbardziej poszkodowane, a kazde rozwiazanie problemu jest odrzucane BO TAK I #!$%@? i ja biedna teraz bede sie musiala strasznie przez Ciebie meczyc bla bla bla... lepiej wam wtedy czy ocb?

2 - czy was zawsze trzeba porzadnie #!$%@? i sie #!$%@?, zeby w tych waszych lebkach na miejsce wrocilo to, co sie #!$%@? regularnie odkleja i powoduje zanik logicznego myslenia w polaczeniu z niezrozumialom dla mnie zawzietoscia i obraza majestatu?
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 23
  • Odpowiedz
@Kaijot: ogolnie to jak sie zaczelismy spotykac, to odrazu bylo mowione, ze jestem marynarzem i takie wyksztalcenie jakie mam. Wiec wiedziala na co sie pisze. I tak jest dobrze, ze nie wyplywam na kilka miesiecy jak wiekszosc znajomych, tylko 2/2 tygodnie. No i przez te 2 tyg wolnego mieszka u nas tesciowa, ktora jej pomaga
  • Odpowiedz
@agaja: nie moge powiedziec ze regularnie, raczej raz na jakis czas, ale jak juz jest to ogoen :D jak juz mowilem, wiedziala ze pracuje na statkach. I tak zrezygnowalem z kariery na morzu (gdzie 5 lat uczylem sie na Akademii Morskiej) bo stwierdzilem ze #!$%@? byc po kilka miesiecy ciagiem na morzu, wiec uklad 2/2 tygodnie jprzy odpowiedniej wyplacie jest naprawde spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
odrazu bylo mowione, ze jestem marynarzem i takie wyksztalcenie jakie mam. Wiec wiedziala na co sie pisze. I tak jest dobrze, ze nie wyplywam na kilka miesiecy jak wiekszosc znajomych, tylko 2/2 tygodnie. No i przez te 2 tyg wolnego mieszka u nas tesciowa, ktora jej pomaga


@Boban1992: nie.
Nie wiedziała.
Nie wiedziała, bo tego nie doświadczyła, więc co najwyżej myślała, że wie.
A że teściowa...
  • Odpowiedz