Wpis z mikrobloga

@Trojden: Są pierwszym kontaktem, wiele z tych edukatorek jest specjalne przeszkolonych do wypatrywania u młodzieży oznak zaburzeń tożsamości płciowej, zaburzeń preferencji seksualnych lub czy np. któraś z dziewczyn jest wyjątkowo wyrosła na swój wiek lub zdradza oznaki tego że często uprawia seks bez zobowiązań.
Edukatorki i edukatorzy seksualny są często osobami które wprowadzają taką młodzież w świat zorganizowanej prostytucji dla homoseksualistów preferujących osobliwe fetysze np. seks z osobą po zmianie
Twardy_Narkotyk - @Trojden: Są pierwszym kontaktem, wiele z tych edukatorek jest spec...

źródło: comment_1599257571xQluhh3OD0DqXWeD4OUIkh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@van-der-staas: Ja znałem i takich którzy zrezygnowali, dwóch zaraz przed święceniami a trzeci po kilku dłuższych latach gdzie nawet zdążył wyjechać na misje do Francji :)n Wszyscy w sumie byli w porządku i wszyscy zrezygnowali dla kobiety :P
A jest taki typ dorosłych kobiet które czują pociąg do księży.
Ja też dużo tego księdza wypytywałem, cała klasa musiała uczestniczyć w namawianiu i starałem się też z nim polemizować, było że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Ordo_Publius: jakbyś kupował auto od handlarza, to też by tylko zachwalał, warto jednak rozważyć korzyści i straty.

Straty promienia antywartości są większe niż korzyści praktyczne.
  • Odpowiedz