Wpis z mikrobloga

@Amicitia może jesteś brzydka, nie chcę po Tobie cisnąć, no ale kolesie patrzą na wygląd, jak na takiej apce na Tinder im się nie spodobasz, to ciężko potem, żebyś charaktera nadrobiła.

Teraz zapytasz "to po #!$%@? lajkują?". Już mówię jaka może być jedna z przyczyn - kiedy miałem Tindera, to szkoda mi było czasu na dogłębne analizowanie profilów, więc po prostu spamowałem "lajki", aż mi się wyczerpał dzienny limit. No bo
  • Odpowiedz
@Amicitia: No to jedyne co mi przychodzi na myśl, to faktycznie muszą robić tak, że spamują lajki wszystkim laskom. W takim razie jestem zdziwiony, bo myślałem, że byłem w tym dość oryginalny XD

No bo jeśli jednak przeglądają Twój profil, no to wiedzą, jak wyglądasz, to byłoby bez sensu, żeby nagle nie odpisywali.

Kiedyś myślałem o pomyśle na stronie, że wrzucasz swoje zdjęcie, a użytkownicy oceniają Twój wygląd. Tak o,
  • Odpowiedz
No to jedyne co mi przychodzi na myśl, to faktycznie muszą robić tak, że spamują lajki wszystkim laskom. W takim razie jestem zdziwiony, bo myślałem, że byłem w tym dość oryginalny XD


@NykipVaous: 90% facetów tak robi jakbyś nie wiedział ()
  • Odpowiedz