Wpis z mikrobloga

To ja coś dodam o Clair Williams.
Niektóre osoby jej bronią... Claire Williams ani razu nie przyznała się do własnego błędu.
Nie posypała głowy popiołem. Zawsze się czymś usprawiedliwiała. Nie chciała dać kierownictwa komuś, kto się nadaje lepiej na to stanowisko. Z roku na rok Williams spadał, aż sobie ten głupi ryj rozwalił.
Zepsuła współprace z Strollem i Orlenem. Mega głupie decyzje jak np. z Kubicą, któremu kazano zjechać do boxu, bo George Russell już się nie ścigał. Jest 100% winna temu co się stało, bo na mechaników nie można powiedzieć złego słowa.
Co mi najbardziej zapadło w głowie? Jakie słowa Claire Williams po swoim niepowodzeniu w ostatnim czasie? że czuje się atakowana nie przez to, że mają słabe wyniki, a dlatego, że jest kobietą na stanowisku kierowniczym. To już było dno totalne i chwytanie się brzytwy...

#f1 #patowilliams
KarolaG17 - To ja coś dodam o Clair Williams. 
Niektóre osoby jej bronią... Claire W...

źródło: comment_1599142044Kn3ZLob1VuaI0YYD0qALJC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Mega głupie decyzje jak np. z Kubicą, któremu kazano zjechać do boxu, bo George Russell już się nie ścigał


@KarolaG17: ty lepiej nic nie dodawaj bo nie lepsza jesteś XD zdjęcie Kubicy gdy w ich gównotaczce hamulce mogły od tak przestać działać to była mądra decyzja (zapewne nie przez nią podjęta tak btw). Reszta to nic odkrywczego, każdy to wie, już dawno zostało to powiedziane tylko akurat ty musisz robić podsumowanie
  • Odpowiedz
@su1ik:
,,Williams wydał absurdalny komunikat, w którym tłumaczył, że zdecydował się na ściągnięcie Polaka z toru, by "oszczędzać części przed kolejnymi wyścigami, bo w Soczi i tak nie było szans na punkty". Jakby w którymkolwiek z poprzednich Grand Prix taka szansa była naprawdę realna... ”

Następnym razem dodaj więcej „XD” Nie ma na to limitu :)
  • Odpowiedz
@KarolaG17: to też była uzasadniona przyczyna. Ten zespół nie miał pieniędzy na części, jeździli na skrzydle z okresu testów. Bronisz swojej kretyńskiej opinii po #!$%@?? XDDD
  • Odpowiedz