Wpis z mikrobloga

@niekompalityca: też nie oceniam tego typu sytuacji, jesli nie widzialem co wydarzyło się wcześniej tutaj ewidentnie nawet na filmie na kanale stonogi policjant wydał polecenie a gościu się nie przystosował więc użyli ŚPB, bardzo się ciesze że ludzie jak Stonoga nie są u władzy (chociaż przy obecnej władzy to w sumie anioł) - może robi dobrą robote cisnąc pis, ale to zwyczajny złodziej jeszcze jakiś czas temu jak wyszedł z
  • Odpowiedz
@niekompalityca: jako ze potępiałem zachowanie kierowcy i policji, przyznaje sie do błedu i przepraszam, gosciu patol zasluzył na jeszcze wiecej niz go spotkało. Z nagrania od tyłu wydawało mi sie ze to porządny czlowiek w koszuli...
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: rozstrzyganie sporów na tle wewnętrznego regulaminu należy do zadań usługodawcy, a nie organów ścigania. można wezwać ochronę albo pozwać osobę, która blokuje ruch i nie stosuje się do regulaminu.

Jak nie stosujesz się do wewnętrznego regulaminu pracodawcy, bo przychodzisz w białej koszuli, a nie niebieskiej to też dzwoni na 997?
  • Odpowiedz
rozstrzyganie sporów na tle wewnętrznego regulaminu należy do zadań usługodawcy, a nie organów ścigania


@trapped: idac tym tokiem rozumowania, mozesz wbic na sale kinowa bez biletu i zrobic ogolny chlew, bo przeciez to regulamin wewnetrzny kina. A nawet jesli pojawi sie ochrona, to ci moga skoczyc, bo obywatelskie zatrzymanie jest mozliwe tylko przy istnieniu podejrzenia o popelnieniu przestepstwa, a ty lamiesz tylko wewnetrzny regulamin.
To z dupy przyklad, ale obrazuje jak to co piszesz jest oderwane od rzeczywistosci.

Jednak napisz mi prosze, co w przypadku pasazera ktory odmawia wyjscia z pojazdu, wstrzmuje jego ruch, blokuje innym wspolpasazerom mozliwosc podrozwania. Czyli po prostu, swoim zachowaniem doprowadza do ponoszenia strat przez uslugodawc. Mamy sytuacje patowa, bo autobus nie jedzie, bo kierowca boi sie wiesc innych pasazerow z tym typem, a typ nie reaguje na polecenia. Jak rozumiem jedyne co moze zrobic mpk to go pozwac
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

mistrzu,

głupkowate określniki? Mam do ciebie się odnosić kierowniku, misiu, szefie, ptysiu, landryneczko, cukiereczku, kłębuszku bo nie wiem po co ci to?

skoro kierowca moze w komunikacji odmowic swiadczenia uslugi. A tak jest w wielu miastach w komunikacji, bo rower, bo niebezpieczny przedmiot ktory moze zagrazac bezpieczenstwu innych pasazerow. To jak sobie wyobrażasz rozwiazanie
  • Odpowiedz
przecież pisałem że to absurd i głupota, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Skoro w Warszawie rower nie zagraża pasażerom to czemu ma zagrażać w jakimś małym mieście?


@pss8888: to jest interpretacja kierowcy. Ublocony rower w czasie deszczu tez nie bedzie nikomu przeszkadzac? Jak sie otrzesz o lancuch/opone i #!$%@? nowy plaszczyk, tez przelkniesz to bez wiekszego halo? Czy bedziesz mial pretensje do przewoznika, ze zaplaciles za przejazd w czystym pojezdzie, a sie jednak ubrudziles?
To jest interpretacja kierowcy. Rownie dobrze moze cie nie wpuscic z kosa ktora kupiles 15min temu w GSie. I tak tez nie masz jej na sztorc i nie zamierzasz nikogo pozbawic glowy, ale jest to przedmiot niebezpieczny.

Hulajnoga tez moze byc takim przedmiotem, ktos sie musi kolo niej przeciskac, w przypadku zakretow lub hamowania, roznie moze byc z dwukolowym ustrojstem. Zrozum w regulaminie jasno stoi, ze kierowca moze odmowic przewozu. Kupujac bilet, wsiadajac do pojazdu, zgadzasz sie z regulaminem. Nie pasuje ci on, masz hulajnoge pomykaj, nie masz cisnij
  • Odpowiedz
@niekompalityca #!$%@? beka z wykopków, na mikroblogu jechali po patusach (Imo słusznie) a w znalezisku najbardziej wyplusowane komentarze cisnące policję "Silni wobec słabych" etc. XDDDDD
  • Odpowiedz
@niekompalityca: Najlepsze jest to ze na Facebooku to żadne wytłumaczenie i argument. Patola pluje jadem jak szalona w kierunku zarówno kierowcy jak i policji czy ludzi komentujących na niekorzyść typa
  • Odpowiedz