Wpis z mikrobloga

@niekompalityca: gdzie jest 2k wykopów i płomień? A nie czekaj widać że dobrze wykonują swoją robotę to #!$%@?


Jakie wykopy i płomień? Kolego, to jest mirko, a nie znaleziska, uspokój się. XD Chcesz 2k wykopy, to zrób znalezisko i możemy popracować nad tym. XD
(chociaż kto będzie 10 minut filmiku oglądać, nie wiem~)
  • Odpowiedz
@niekompalityca: zastanawia mnie dlaczego ten debil siedział dalej autobusie i czekał na psy, na co on liczył, że powiedzą możesz jechać dalej? XD patologia dojechana prawidłowo
  • Odpowiedz
@Davidozz: i standardowo film zaczyna się dopiero w momencie w którym zły pan policjant bije niewinnego człowieka xD wiadomo, ze zdarzają się sytuacje w których policja rzeczywiście przesadza ale jak widzę film nagrywany od połowy przez niby poszkodowanych to zawsze mi się lampka zapala.
  • Odpowiedz
@Davidozz: i standardowo film zaczyna się dopiero w momencie w którym zły pan policjant bije niewinnego człowieka xD wiadomo, ze zdarzają się sytuacje w których policja rzeczywiście przesadza ale jak widzę film nagrywany od połowy przez niby poszkodowanych to zawsze mi się lampka zapala.


@niekompalityca: bardzo dobrze żę tego patusa wzieli, jeszcze mu powinni prawa rodzicielskie odebrać.
  • Odpowiedz
@niekompalityca: Po tym co wyprawia i wyprawiala policja (tortury i morderstwo ze szczegolnym okrucienstwem Stachowiaka, morderstwo w Koninie, pacyfikacja protestu przedsiebiorcow i protestu lgbt+2^2, eskorta nielegalnie jezdzacej ciezarowki, ochrona marszu nazistow w Katowicach itd., zastraszanie spoleczenstwa podczas pierszych miesiecy pandemii) pokuszę się nawet o przypuszczenia, ze po burzy w mediach, policja dograla sobie pozniej ta scenke bo sie przypal zrobil. Ale to tylko przypuszczenie, bo mowienie, ze tak bylo jest
  • Odpowiedz