Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tych leśnych dziadków xD
Lewandowski polskim piłkarzem wszech czasów? "Dla polskiego piłkarstwa nic nie zdobył"
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26264800,lewandowski-polskim-pilkarzem-wszech-czasow-dla-polskiego.html#s=BoxSportMT

- Nie wskażę Roberta jako najlepszego w historii, bo ocyganiłbym takich zawodników jak Szymkowiak, Brychczy, Lubański, Cieślik i jeszcze kilku innych - mówi Lato w tygodniku "Piłka Nożna"

xD

- Lewandowski sam nie wywalczył Pucharu Mistrzów, trofeum wygrał Bayern Monachium. Oczywiście Robert jest bardzo ważnym elementem tego zespołu, czapki z głów przed jego osiągnięciem, tyle że dla polskiego piłkarstwa jeszcze nic nie zdobył.

Aha, czyli trofea wygrał Bayern, ale brak sukcesów w polskiej piłce już ciąży na Lewym, a nie na tym że mamy gównotrenerów i połowę kadry na poziomie okręgówki.

#lewandowski #mecz #pilkanozna #sport
  • 23
  • Odpowiedz
@advert: Jakiś czas temu przy kielichu załączył się u jednego znawca i uznał, że jakby Lewandowski był patriotą to by grał w Polsce i starał się promować naszą piłkę na szeroką skalę. Nie wdałem się w dyskusję. :D Nasza ekstraklasa sama się odpowiednio promuje na arenie europejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klcn123:

Pięciokrotny mistrz Polski w barwach trzech różnych klubów, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski, Pucharu Rappana i Pucharu Ameryki


I tak komicznie wygląda porównywanie Lewego do jakiegoś typa z eklapy co wygrał Intertoto xD
  • Odpowiedz
takich zawodników jak Szymkowiak,


@advert: #!$%@?łem teraz okrutnie.Napewno chodzi o tego Szymkowiaka co w Wiśle grał?Mam nadzieję że to zbieżność nazwisk i chodzi o jakiegoś przedwojennego piłkarza którego nie znam
  • Odpowiedz
@advert: No i widzę silny ból dupy u Grzesia, że Robertowi się udało, a jemu nie. Komuna nie była wcale przeszkodą, w tym samym czasie pochodzący z Węgier Puskas grał w Realu, a Kocsis w Barcelonie, dla porównania dla Grzesia szczytem była Stal Mielec.
  • Odpowiedz