Wpis z mikrobloga

@non-serviam: zależy czego oczekujesz:

Polecam wpis kolegi @szrono, jakiś czas temu zadawał pytanie odnośnie jedzonka w Wawie. Polecono nam fajne miejscówki. Myślę, że znajdziesz w tym wpisie coś dla siebie.

Jeśli chodzi o zwiedzanie to jakiego typu miejsca Cię interesują? Bardziej chill i ładne widoki czy coś śladami historii miasta?

Jak coś to pisz na priv, mogę udzielić kilku wskazówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: zależy czego oczekujesz:


Polecam wpis kolegi @szrono, jakiś czas temu zadawał pytanie odnośnie jedzonka w Wawie. Polecono nam fajne miejscówki. Myślę, że znajdziesz w tym wpisie coś dla siebie.


Jeśli chodzi o zwiedzanie to jakiego typu miejsca Cię interesują? Bardziej chill i ładne widoki czy coś śladami historii miasta?


Jak coś to pisz na priv, mogę udzielić kilku wskazówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Be_picky_drink_igristoje:
@Nikson_kikson jeśli romantyczne spacery to Park Saski albo Krasińskich, Łazienki Królewskie albo Pałac w Wilanowie.
Polecam też Bulwary Wiślane nocą przy ładnej pogodzie.
Jeśli bardziej imprezowo: okolice Hożej i Kruczej (tam znajdziecie dużo fajnych knajpek), Pawilony przy Nowym Świecie, Nocny Market, ewentualnie Hocki Klocki po drugiej stronie Wisły.
Jeśli bardziej ambitnie to polecam Muzeum Katyńskie (jest darmowe), Muzeum Więzienia Pawiak, oczywiście Muzeum Powstania Warszawskiego. Warto się przejść po Starym Mieście, małymi uliczkami