Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? jak to jest, że niektóre dziewczyny dziecinnieją z czasem?

Jestem z kobietą od 5 lat, oboje kończymy w październiku 28 lat. Od jakiegoś czasu dostrzegam, że zaczyna dziecinnieć. W sensie czasami to jest urocze, ale momentami zaczyna to przekraczać granice, po prostu jest tego coraz więcej i właściwie non stop

Albo robi miny jak niemowlak i opuszcza głowę jak ją za coś skarcę, albo odmówię. Albo burczy jakby miała się zaraz rozpłakać. Albo używa zdrobnień typu „kjówki” „kjuiki” xd Ostatnio jechaliśmy na wieś na kilka dni, to oczywiście kazała się zatrzymać bo KJÓWKI KJÓWKI. Albo dzisiaj dostaję SMS że "nadepła bosą stópką na chrupka świnki morskiej i boli". No i co ja mam #!$%@? odpisać? że jest "siiii?". Ostatnio kupiła sobie u chińczyków jakieś skarpetki z uszami kota, misia i #!$%@? wie czego jeszcze no i #!$%@? nosi to po domu. To jeszcze spoko, ale z mojej perspektywy to jest totalnie aseksualne. Aha no i bym zapomniał, na walentynki zażyczyła sobie szlafrok z uszami misia

Jest to urocze do pewnego momentu, ale co się stało że z dojrzałej kobiety cofnęła się w rozwoju? Nie było żadnego dramatu ani stresu, żadnej tragedii w rodzinie itd. Mnie to drażni i czasami to ignoruję, ale to już przekracza granice żenady i momentami mi wstyd.

#zalesie #milosc #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5008f46c849ff6cfff3b8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie możesz z nią po prostu porozmawiać? My ci mamy powiedzieć, co się stało? Piszesz, ze macie 28 lat, wyśmiewasz jej dziecinnośc, a jednocześnie nie możesz usiąść z nią i zapytać o co chodzi tylko snujesz jakieś domysły XD ja tez mam skary z jakimiś zwierzakami i w tym akurat nie widzę nic dziecinnego
  • Odpowiedz
RzeczywistySzejk: Nie cofnęła się w rozwoju tylko taka jest naprawdę, jestescie w dłuższej relacji ufa ci i pokazuje prawdziwa siebie. Czy ci to pasuje czy nie to twoja sprawa, taka sama jest wobec obcych ludzi? Znajomych?

Aczkolwiek nie dziwie się, ze cie to wkurza....

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ostatnio kupiła sobie u chińczyków jakieś skarpetki z uszami kota, misia i #!$%@? wie czego jeszcze no i #!$%@? nosi to po domu. To jeszcze spoko, ale z mojej perspektywy to jest totalnie aseksualne.


Ja #!$%@? mirki i wasze myślenie. Tak, kobieta w związku z mirkiem ma obowiązek ciągle być ponętna, seksowna, najlepiej ciągle chodzić w koronkach i pończochach. Ogarnijcie się xD
  • Odpowiedz
BiednaElfka: O kurde, mam podobny problem tylko w drugą stronę xD No może nie aż w takim stopniu, ale jednak.
Mój niebieski strasznie się pieści (w sensie mowi takim 'milusim' głosikiem jak 3-latek) jak się do mnie zwraca. Jak gada z kolegami to ma normalny głos, jak gada ze mną na jakieś neutralne tematy to też normalnym tonem, ale jak zwraca się bezpośrednio do mnie, ma jakąś prośbę itp. to mówi
  • Odpowiedz