Wpis z mikrobloga

Halo Halo,

Będę się wybierał w okolice Kudowa-Zrój. Z tej racji mam pytanie o miejsca które warto odwiedzić i knajpki z jedzniem.

Co do miejsc to sugeruje się tym co w goglach znalazłem, ale bardziej też chodziło by mi o miejsca po stronie Czech.

Jeżeli ktoś był i może polecieć ciekawe miejsca to proszę się podzielić taką wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak tagować więc #gorystolowe #kotlinaklodzka #dolnoslaskie
  • 3
  • Odpowiedz
@marian-marian Zjedz w Nowym Mieście nad Metują u Marcela i pooglądaj miasto i zamek, warto, a turystów mało. Po stronie polskiej na pewno pstrąg w okolicznych smażalniach, w Dusznikach jest knajpka Dobre Smaki, w Polanicy i Kudowie w sumie gdzie nie pójdziesz zjeść będzie spoko.
A co do miejsc jeszcze to przez Brzozowie można się przejść na grupę warowną Dobrošov, przejechać nad Rozkoš czyli czeskie morze, w Olešnicy v Orlických Horách
  • Odpowiedz
@owocowazielonka: @belfrzyca: dzięki wielkie, na pewno w planach mam Kaplicę Czaszek, Szlak Giniących Zawodów, Japoński Ogród w Jarkowie, Altankę Miłości na Górze Parkowej, jak się uda to Szczeliniec Wielki. I na pewno też chciałbym o Czechy zahaczyć :) popatrzę na te miejsca co wyslaliście, dzieki
  • Odpowiedz