Wpis z mikrobloga

3 miesiące stażu (pdk) i nadal nie wiem co robić na wzmocnienie szeroko pojętego core. Niby kiedyś robiłem sporo zercher holdów (170kg przez 15 sec xD) farmer walki jednorącz z hantlami ale szczerze to nie czułem żeby to coś mi dało. Co tam jeszcze można spróbować? Tylko bez udziwnień typu good mornings vs bands w badger set jednonóż z łańcuchami
#mikrokoksy #silownia
  • 25
  • Odpowiedz
@Kasahara: w sensie jak ławeczka rzymska ale z ciężarem? Robiłem to z kettlami nawet spoko ale do dzisiaj nie wiem czy prostować się za pomocą pleców bardziej czy dwójek czy dupy xD
  • Odpowiedz
@stefan8800: z doświadczenia z tym ćwiczeniem tylko powiem, że musisz pchać sztangą pod jaja ciągle i wtedy wchodzi napiać najszerszy, inaczej to piersiowy będzie chciał Ci pracować
  • Odpowiedz
@Kasahara: a nie masz wrażenia że zercher holdy są przereklamowane? bo już dochodziłem do spoko ciężarów z full napiętym ciałem i ledwo oddychałem ale po paru miechach nie zauważyłem żeby to mi coś dało xD To chyba lepiej mi kondycje ćwiczyło niż coś dało do core
  • Odpowiedz
@Kasahara:
@stefan8800:

No zercher to raczej na czworoboczny bardziej, chociaż ostatnio je robię to brzuch też wjeżdza. Btw co do core abs rollout stojąc polecam. Dziwne, że farmer walki jednorącz nie pomogły, może łaziłeś z tym kettlem zgięty w stronę kettla/hantla xD?
  • Odpowiedz
@kacperpzn: albo nie doszedłem do porządnych ciężarów bo sobie chodziłem już hantlą 38 kg ale mi się znudziło to ćwiczenie. Ale mam teraz na siłce hexbara to spróbuje chodzić w hexbarze
  • Odpowiedz