Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ok skoro nikt o to nie prosił, to wrzucam moją subiektywną recenzje cbse guarana:

Często spotykałem sie z negatywnymi opiniami nt tej marki, natomiast prawie zawsze nie są poparte żadnymi argumentami - niedobra i już. Mam wrazenie, że większość tych ludzi nawet nie piła tej jerby i tylko przepisują co ktoś napisał.

Pierwsze co mnie zniechęciło na wejściu to skład, ze względu na małą zawartość yerby w yerbie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostrokrzew to tylko 63% zawartości, reszta mięta, werbena cytrynowa i aromat (jaki? Nie wiadomo).

Zapach suszu to yerba z wyraźną nutą jakby jakiegoś słodkiego mydła lub świeczki zapachowej, nie pachnie to zbyt naturalnie. Pocięta jak typowa argentynka, łatwo można zauważyć dość grube krótkie żólte patyczki.

Po pociagnięciu z bombilli pierwszy łyk w miare ok, czuć yerbę, ale po przełknięciu pojawia się bardzo wyraźny posmak mięty, który utrzymuje się w ustach bardzo długo. Dlatego wg mnie to po prostu yerba mietowa, a nigdzie na opakowaniu tego nie zaznaczono.

Pobudzila mnie bardzo mocno, ale to subiektywne odczucie, bo nie pije zbyt dlugo i wlasciwie kazda mnie klepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trudno powiedziec jak szybko sie wypłukuje, bo posmak mięty wlasciwie nie słabnie.

Podsumowując nie jestem zadowolony ale tez nie wywale jej do smieci. Bede spijał powoli te 500g, a drugi raz nie kupie.

Co wy sądzicie o cbse guarana?

#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerba
Pobierz dobry_lujek - Ok skoro nikt o to nie prosił, to wrzucam moją subiektywną recenzje cbs...
źródło: comment_1599045626EjAQeNdvdwLscU6BYDERiq.jpg
  • 11
@dobry_lujek: Ostatnio piłem próbkę tej yerby i w smaku była ok, ale strasznie szybko się wypłukiwała, 3-4 zalania i traciła smak, przy 5-6 zalaniu czułem jakbym pił lekko smakową wodę. Gdybym miał kupować pół kilo to raczej bym odpuścił
@dobry_lujek: pierwszy raz czytam, żeby ta Yerba miała powszechnie negatywna opinie. Poleca ją wielu Mirków na tagu, ja w końcu tez spróbowałem i bardzo smaczna. Nietypowa, mniej gorzka, ale wciąż bardzo pozytywnie. Właśnie wczoraj odebrałem paczkę z 6 różnymi yerbAmi i jedna z nich to powtórka właśnie z CBSE Guarana.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobry_lujek: od siebie powiem, że fajnie się siorbie. niestety, jak chyba każda jerba cbse, bardzo szybko traci smak. nawet przy zasypach 70g
smak nie do końca określiłbym jako miętowy, mi bardziej jak jakieś cukierki smakuje. co do pobudzenia, to fajerwerków nie ma, przynajmniej dla mnie ale to raczej przez to, że jestem przyzwyczajony do mocno pobudzających jerb
Pobierz shiningsky - @dobry_lujek: od siebie powiem, że fajnie się siorbie. niestety, jak chy...
źródło: comment_1599136057KIfcEaQBstvSselSGnfNu4.jpg