Wpis z mikrobloga

@pogop: Tego „piecyka” nie dało się zawiesić… gdziekolwiek indziej? Wyżej, bliżej ściany, cokolwiek? Kwestia estetyki, ale już odprowadzenie spalin to fuszerka. Aluminiowa harmonijka przeznaczona jest na przewody wentylacyjne
  • Odpowiedz
@staa: z przestawianiem piecyka za droga inwestycja, poza tym nie chciałem go mieć nad głową , gdy jestem na kibelku, a on służy też do kuchni. Ta harmonijka jest bardzo powszechna przy junkersach. W opcji były jeszcze stalowe rury z kolankami itd. ale w #!$%@? drogie. Może w przyszłości. I tak remont kosztował niemal 2 razy więcej niż zakładałem
  • Odpowiedz
@pogop: Wiem że to działa i 30zł zdecydowanie lepiej wygląda w budżecie niż kilka stów za stal nierdzewną… no ale tak nie powinno być. A ile za przeniesienie takiego sprzętu sobie liczą? To dwa punkty (ewentualnie cztery jak „piec” dwu-funkcyjny) + do tego gaz, ale więcej niż 300zł aż wstyd za coś takiego brać. Tak mi się wydaje, zupełnie się nie orientuję
  • Odpowiedz
jakieś 500 - 600 zł biorą kolesie, którzy mają uprawnienia. do tego kolesie ze spółdzielni, którzy by mogli stwierdzić, że rury gazowe w kuchni trzeba było też wymienić i koszty skończyłyby się na tysiaku. A ta rura od gazu zła nie jest. Efekt w porównaniu z tym, co było wcześniej jest na tyle dobry, że dla mnie to mały pikuś
  • Odpowiedz