Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ochui, dziewczyna z którą jestem 7 miesięcy w związku dobrała mi się do telefonu i trafiła na pewną różową z którą kręciłem przez 3 lata, na samym początku ona do mnie, ja ją olałem, pozniej zdecydowalem, ze z#ebałem i ja za nią ganiałem.
Pozniej ewoluowało to w szantaże i fochy z mojej strony z powodu jej obojętności.
Była to dziewczyna na której najbardziej mi wtedy zależało, cokolwiek bym nie robił to myślałem o niej.
Później okazało się, że ona od początku "żartowała" i nie chodzilo jej o nic wiecej, wiec domyslacie się, że ostatnie wiadomosci byly dosc wredne. Ona akurat na nie trafila. Wyszedlem na toksycznego przez pare wiadomosci wyrwanych z kontekstu, a zwlaszcza, ze byly one... 14 dni przed tym jak sie poznalismy.
Teraz nie mam nawet jak się wytłumaczyć, nie mam jak jej powiedzieć, ze tylko na niej mi zalezy, że to ona ostatecznie uczyniła moje życie szczęśliwszym, a tamta jedynie z#ebala mi pare lat zycia... co ja mam zrobić...
#zwiazki #problemy #rozowepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4ebbaa6c849ff6cfff39bb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wait what?a co wy wszyscy macie z tym grzebaniem sobie nawzajem w telefonach. Nie mam nic do ukrycia, ale jakby mój niebieski od tak grzebał sobie w moim telefonie bez mojej wiedzy i zgody to świadczyłoby o tym, że nie ma do mnie zaufania i byłoby mi zwyczajnie przykro z tego powodu . Co innego jak ktoś po dłuższej rozmowie i zgodzie drugiej osoby dostaje telefon do ręki i
  • Odpowiedz
TrzeźwyJegomość: Dziwne patrzeć komuś co pisał do innych ludzi zanim się go poznało, przecież to była inna sytuacja "życiowa". drażni mnie ta twoja baba z samego opisu tego co zrobiła. Ciekawi mnie jakie szantaże, chyba tylko w telenowelach to działa.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP bez kodu: Nie szantaże, że "ja" tylko takie, ze ona robi mnie w ch... i ją zablokuje - blokowalem ja, a potem odblokowywalem i tak w kolko. Niczym jej nie groziłem ani soba.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD No straszne po prostu. Trochę cringe ale w sumie jeszcze dzieciak byłeś.

Ja jak bym coś takiego przeczytał to od razu widziałbym w tobie toksyczna osobę.
  • Odpowiedz