Wpis z mikrobloga

#krakow zaraz mnie #!$%@? z tym deszczem, ani wyjsc pogrzebac w smietniku #freeganizm, ani zanurkowac w koszu #dumpsterdiving i poznoscic sobie mebelki ktore ktos wystawia by miec cos nowego, ani poogladac siusiaki i opalic sie bez paskow na kryspinowie na plazy nudystow, ani pograc w #pokemongo cale moje aktywnosci zewnetrzne sa sabotowane przez ten cholerny deszcz i pewnie jeszcze zepsuje mi sloneczniki na balkonie juz raz mi kwiatek fiknal z dziewiatego po burzy wlasnie bo tak wialo, jedyny plus ze od biedy odglos deszczu by mnie relaksowal i wprawial w trans, ale #!$%@? z tego ze nie moge calej reszty to psuje :( #gorzkiezale a jeszcze gorsza #pogoda ma byc
  • 8
@KingaM: No niestety. Ale od jutra ma być już ponad 20 st i słoneczko. Tylko już nie będzie takich wieczorów ciepłych (,) A myślałem, że w Kryspinowie nudyści to sami emeryci.
@ixem: no co ty, w tym i zeszlym sezonie bylam pare razy ze studentami w grupie mieszanej 25-35 i nie jako jedyna w tym wieku wiec raczej mlodzi, na codzien faktycznie emeryci bo wszyscy na studiach, w weekendy bardziej rodzinki, w piatki duzo pijacej mlodziezy, a tak na codzien to frekwencja klasycznie 50% zboki i podgladacze 20 emeryci i geje 10 opalacze 10 grillowicze i wedkarze zagubieni 10 grupki mieszane 10
@KingaM: Byłem dwa razy się wykapać tam, w lato, na pewno w dzień powszedni bo nie lubię tłumów, to sami emeryci. Stąd moje stwierdzenie.