Wpis z mikrobloga

  • 12
Ada 23 Poznań

Zgłoszenie b6815e4b4bcb7697 z dnia 2020-08-31 15:15:21

Imię: Ada
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Od poniedziałku do piątku pracuje, w weekendy studiuje. Jestem spokojną domatorką, która zamiast imprezy w klubie wybierze piwo w plenerze bądź na dachu kamienicy. Zapalona fanka pływania (chociaż mistrzem nie jestem), miłośniczka jeżdżenia autem i piesków, która nie pogardzi wytrawnym winem i dobrym filmem.

Wygląd
Jakieś 173 cm wzrostu. Włosy blond (co prawda farbowane - ale ładnie!), tyłek, piesi i talia na miejscu. Do ulanej mi daleko, jednak chudzielcem nie jestem. Noszę rozmiar 40 (mam z natury szerokie biodra i trochę mięśni). Wagi nie podam, gdyż nie posiadam w domu :) Achso, mam dwa różne oczka! :) I tak, w pełni siebie akceptuje, nie mam żadnych kompleksów i zawsze mam się w co ubrać. Poza tym nie maluje się w ogóle i rzucam palenie (uważam, że to dość istotna informacja).

Zainteresowania
Języki obce - z naciskiem na historię rozwoju danego języka. Wszelakie sporty, szczególnie wodne. Lubię sprzątać i gotować, jednak nie zrobię na obiad schabowego, gdyż nie jem mięsa. Lubię nocą bez celu jeździć po mieście i słuchać starej muzyki. W ogóle lubię stare czasy i ciszę. Szalenie kręci mnie rozmowa na abstrakcyjne tematy jak i poważne podejście do codziennych spraw. Uwielbiam spacerować nad jeziorami i rozmawiać ze starszymi ludźmi których spotkam po drodze, gdyż zawsze mają do powiedzenia coś wartościowego. Lubię uczyć innych jak i sama poszerzać horyzonty. Dobra książka, smaczna kawa, porządek w skrzynce mailowej i głowie, samorozwój.

Czego oczekuję?
Szczerości, odpowiedzialności, stanowczości. Sama musiałam szybko wejść w dorosłość, więc chciałabym poznać kogoś, kto również jest dojrzałą osobą umiejącą rozmawiać na różne tematy i chcącą spędzać czas zarówno aktywnie jak i #!$%@?ąc. Fajnie gdyby ktoś taki był chociaż troszkę wyższy niż ja oraz nie miał masy ciała jak ludzie w Auschwitz. Ściany sama pomaluje, żarówki w aucie też sama wymienię - jednak pająka sama nie zabije. Więc ktoś musi mieć talent do ich zabijania - wynoszenie na balkon się nie liczy. Zdecydowanie nie jestem podróżniczką, gdyż praca pochłania większość mojego życia, jednak chciałabym, żeby ktoś chociaż trochę oderwał mnie od życia pod kalendarz. Poza tym źle się czuje w tłumie i mam wąskie grono znajomych, byłoby super, gdyby ktoś to zaakceptował.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dobre śniadanie, wypad to zupełnie nieznanego miasta (ja prowadzę), rower a na koniec dobry film i wino. Nic skomplikowanego, najprostsze rzeczy są najlepsze.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub tylko cywilny, nie jestem osobą wierzącą. Dzieci lubię, dobrze się z nimi dogaduje - jednak posiadanie swoich latorośli to poważna sprawa to jeszcze poważniejszego omówienia.
Alkohol jest okej, papierosy są okej. Inne rzeczy nie są okej :c

Jestem zdania, że wszystko trzeba zweryfikować a w Internecie każdy kreuje się na tą osobą, jaką chciałby być, więc proszę ode mnie nie oczekiwać pisania w nieskończoność, gdyż będę proponować spotkanie, w celu weryfikacji wyobrażeń:)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirabelkaszukamirka
  • 62
@KatpissNeverclean: Ty, to może skoro zarówno u ciebie, jak i u mnie jest sporo pieczywa, to może to będzie lepszy pomysł?
Według zasad i praw rynku, podaż, cena itp... Można na przykład sprzedawać kanapki z wkładką... Co się teraz najlepiej sprzedaje? Burgery?