Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam dosyć nieprzyjemną sytuację z apartamentem z #booking . Dzisiaj rano ubierając buty, lekko się zachwiałem i oparłem się plecami o drewniane drzwi z łazienki. Okazało się, że te drzwi musiały być jakoś niedawno impregnowane, lub były impregnowane jakimś niskiej jakości środkiem, bo po prostu się kleją. Wcześniej jakoś tego nie zauważyłem, ale przykładając chusteczkę do tych drzwi to po prostu się trzyma i nie odpada, tak się kleją. No i w wyniku tego, że się oparłem o te drzwi plecami to klej zostawił ślady na kurtce. Normalnie miałbym #!$%@?, ale jednak dałem za tą kurtkę trochę kasy (Ralph Lauren) i gdybym chciał sobie kupić teraz taką nową to musiałbym wydać jakieś 250-300zł :( Pytanie co teraz zrobić z takim fantem? Kontaktować się od razu z bookingiem czy najpierw z właścicielką obiektu? Czego tak na prawdę od niej wymagać? Kosztów usunięcia tych plam w jakiejś pralni, czy kosztów całej kurtki? Gdybym miał czas i możliwości to sam bym to jakoś spróbował usunąć, ale jutro muszę już opuścić apartament a za dnia nie mam czasu ani środków żeby się z tym bawić. Przy okazji może jakiś #rozowypasek mógłby doradzić czym to usunąć, Bardo lubię tą kurtkę (,)

#pytanie #booking #zalesie
Pobierz Varien - Mam dosyć nieprzyjemną sytuację z apartamentem z #booking . Dzisiaj rano ubi...
źródło: comment_1598874739kxZcsAmtNGw2LhX8Z3LbrV.jpg
  • 4