Wpis z mikrobloga

Jeżeli myślicie że mieliscie pecha w dziecinstwie to mój stary (alkoholik który umarł na zawał w wieku 44lat)
Pojawił się w jednym odcinku menele.tv (kanał na youtubie nagrywający beke z meneli) i wszyscy w szkole się o tym dowiedzieli i wytykali mnie palcami.
Za każdym razem gdy szedł menel ktoś krzyczał ''marihlana123 patrz,twój stary idzie' ''smieciarka jedzie,pewnie twój stary kieruje'' #zalesie #takbylo #przegryw
m.....3 - Jeżeli myślicie że mieliscie pecha w dziecinstwie to mój stary (alkoholik k...

źródło: comment_15988737188r90NmEUHBTJuDQi8CayjO.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@DnoTotalne: Teraz podchodze do tego neutralnie ale kiedyś jak ojca zapytałem o 2zł na loda koloroka (malowały język i strasznie mnie to jarało jako dzieciaka) to #!$%@?ł mi kopa i kazał isc do pracy w wieku 10lat XD Zbierałem jarzębine i stary zabrał mi 50zł (3dni pracy) bo rozwale na głupoty a on musi mnie utrzymywać xD Pamiętam jak koledzy w klasie mówili ''my bylismy na pizzy z mamą'' ''tata zabrał
  • Odpowiedz
@marihlana123 Wyrazy współczucia mordo, mam nadzieję że teraz u Ciebie jest wszystko w porządku. Śmierć rodzica jest tragedią ale w Twym wypadku jest to bardziej pozbycie się balastu/pasożyta/pijawki emocjonalnej niż tragedia. Wiele rzeczy zapewne Cię ominęło z powodu tak zwanego "ojca" ale mam nadzieję że sobie odbijesz z nawiązką.
  • Odpowiedz
@marihlana123: współczuję że tak było. Niestety wychowanie i ogólnie społeczeństwo coachingowe ubzduralo sobie że wszystko jest mozliwe. Bez względu na pochodzenie. Niestety tak nie jest. Bez odpowiedniego zaplecza ze strony rodziców czy bliskich tylko nieliczne, wręcz wybitne jednostki do czegoś dochodzą. Jeśli ktoś myśli że pochodzi z alkoholicznej rodziny i został programista to też nie to. wiele osób myli dobre zarobki z dobrym startem w życie, którego nie jest w stanie
  • Odpowiedz